مجموعه آهن آنلاین قیمت روز میلگرد را در برندها و کارخانه‌های تولیدی معتبر ارائه و عرضه می‌کند. تعدادی از کارخانه‌هایی که قیمت محصولات آن‌ها را می‌توانید در لیست زیر جستجو کنید به شرح زیر است:

اهواز، میانه، نیشابور، شاهرود، ذوب آهن، ابهر، نطنز، کاشان، راد همدان، بافق یزد، نورد گرم سمنان، ظفر بناب و آناهیتا گیلان.

تیرآهن یکی از مهمترین پروفیل‌ها در صنعت ساختمان شناخته می‌شود. حجم استفاده از این محصول به اندازه‌ای بالا است که حتی کوچکترین تغییر در قیمت تیرآهن موجب اختلاف زیاد در هزینه اجرا خواهد شد. انتخاب مناسب چنین کالای مهمی تاثیر بسیاری در تعیین موفقیت و شکست پروژه خواهد داشت.

مجموعه آهن آنلاین پروفیل را طبق سفارش مشتری در سایز و ابعاد مختلف با کیفیت جوش بالا که از ورق فولاد مبارکه، گیلان و اهواز تولید شده است را عرضه می‌کند.

برخی از کارخانه‌هایی که قوطی آهن تولید می‌کنند عبارتند از:
جهان، یاران، صابری، تهران شرق، هیربد ، بهفلز سپاهان، میلاد یزد، صدرا، نیکان و پروفیل ساوه.

انتقال مطمئن سیالات در بسیاری از پروژه‌های کوچک و بزرگ امری حیاتی به حساب می‌آید، به همین دلیل کیفیت لوله‌های انتقال برای طراحان پروژه، فاکتور بسیار مهمی در نظر گرفته می‌شود. در پروژه‌های عظیم قیمت لوله نیز اهمیت زیادی پیدا می‌کند و انتخاب لوله با کیفیت و قیمت مناسب دانش فنی و تجربه بالایی را می‌طلبد.

قیمت لوله با توجه به جنس و نوع محصول تولیدی، تنوع بسیار زیادی دارد. دسترسی به قیمت انواع لوله از جمله لوله مسی، مانسمان، داربستی، اسپیرال، لوله جدار چاه، گالوانیزه، پلی اتیلن، لوله درز مستقیم، گوشتدار و بدون درز (مانیسمان) می‌توانید به لیست قیمت مربوط به این محصول مراجعه کنید. 

برخی برندهای تولیدی معتبر که آهن آنلاین قیمت آن‌ها را به روز می‌کند عبارتند از: نبشی آریان فولاد، ابهر، شکفته، ناب تبریز و اسپیرال.
نبشی با دو طول 6 و 12 متری در بازار به صورت رایج موجود است؛ که بیش‌ترین کاربرد آن به ترتیب در ساختمان و صنعت است.

انواع سیم وکابل در سایزها و برندهای مختلف (افشان، مفتول زمینی و هوایی، ارت، دو و چند روکشه، شبکه، تلفن، کواکسیال، زره دار، فشار ضعیف و قوی، مفتولی با مقطع غیردایروی، ابزار دقیق و مخابراتی، کنترل و آلومینیومی) و بر طبق سفارش و به شرط تست در کابل شبکه به مشتریان ارائه می‌گردد.

امروزه کاربرد عمده کابل‌ها در صنایع مختلف را شاید بتوان انتقال انرژی الکتریکی دانست، اما با این حال کاربرد کابل در بخش دیگر از جمله مخابرات را نمی‌توان نادیده گرفت.

کارخانه‌های فولاد مبارکه، فولاد اکسین، ورق کاویان، نورد لوله اهواز، گیلان، قطعات و روس مهمترین تولید کنندگان ورق سیاه به حساب می‌آیند.

ورق سیاه به صورت رول و یا شیت‌های برش خورده تولید می‌شود و در اندازه‌های 6*1.5، 6*2، 12*2، 2*1 و 2.5*1.25 در بازار موجود است.

ورق گالوانیزه در ضخامت و عرض‌های مختلف به دو صورت رول و برش خورده قابل عرضه در کارخانه، بنگاه تهران، بندر انزلی و بندرعباس است.

ورق گالوانیزه به دلیل خاصیت ضد زنگ بودن، در بازار از تقاضا بالایی برخوردار است. محدودیت در تولید داخل موجب شده بخشی از این نیاز از طریق ورق‌های وارداتی تأمین ‌شود. بخش زیادی از نوسانات قیمت ورق گالوانیزه را می‌توان همین موضوع دانست.

لوله مانیسمان در رده‌های 20، 40 و 80 توسط کارخانه‌ها و برندهای معتبر از جمله دقیق کاوه، اهواز، چین، اروپا، اوکراین، رومانی و روس در طول‌های 6 و 12 متری تولید می‌شوند.
آهن آنلاین لوله معمولی و لوله گاز مانیسمان در استانداردهای ST35/8، A335، A333، A53، AP15L، A106 و A179 طبق سفارش مشتری ارائه و عرضه می‌کند. همچنین انواع لوله آتشخوار، آلیاژی و بدون درز معمولی از طریق آهن آنلاین قابل تهیه است. 

بازیافت ضایعات فلزی به دلیل تاثیر چشمگیر در کاهش هزینه‌های تولید و حفاظت از محیط زیست از ارزش ویژه‌ای در برنامه‌های کلان کشور و همچنین فعالان این حوزه برخوردار است. با این اوصاف وجود یک مرجع به روز قیمت برای قراضه آهن و فلزات دیگر ارزش بسیاری به همراه خواهد داشت.

از جمله مصارف ورق‌های استیل می‌توان به کاربرد آن‌ها در تولید سازه و مخازن صنعتی، سیستم‌های انتقال مواد دارویی، غذایی، ظروف نگهداری شیر، دکور و امور تزییناتی، سیستم‌های لوله کشی و شیرآلات، پمپ‌های تماس با آب، پوشش بدنه، سقف و درب آسانسور، تولید پمپ، دریچه و تجهیزات شیمیایی اشاره کرد.

 

انواع لوله را در حالت کلی در ۲ دسته درزدار و بدون درز تقسیم بندی می‌کنند.

لوله‌های درزدار معمولا بعد از خم کردن ورق سازنده و اتصال لبه‌های ورق به یکدیگر بوسیله روش‌های مختلف از جمله جوشکاری تولید می‌شود. لوله بدون درز روش تولید متفاوتی دارد که قصد پرداختن به آن را در این مطلب نداریم. لوله گالوانیزه یکی از انواع لوله درزدار به حساب می‎آید.

کاربرد لوله داربست تنوع بسیار زیادی ندارد اما باید در نظر داشته باشید حجم استفاده از این مقاطع فلزی به اندازه‌ای بالا است که تقریبا همه این مصالح را می‌شناسند و حداقل یکبار در کنار ساختمان‌های در حال ساخت آنها را دیده‌اند.

قیمت لوله داربست تولید شده توسط بهترین کارخانه‌های اصفهان و تهران در این لیست قابل مشاهده است.

بیتس را براساس وزن و تعداد ستون‌ها دسته بندی می‌کنند که سه نوع 9، 11 و 13 ستونه بیشترین استفاده را دارند. همان طور که می‌دانید رابیتس از ورق گالوانیزه ساخته می‌شود و با توجه به کاربرد رابیتس مورد نظر ضخامت ورق گالوانیزه می‌تواند متغییر باشد.

انواع پروفیل آلومینیوم صنعتی (قوطی) و ساختمانی با آلیاژهای سری 6000 و 7000 در ابعاد و ضخامت‌های متفاوت و خدمات برش برای سازه‌ها و آلیاژهای مختلف توسط آهن آنلاین قابل ارائه است.

 پروفیل در و پنجره آلومینیوم تقریبا استفاده از پنجره‌های آهنی را منسوخ کرده و سهم بسیار زیادی از بازار در و پنجره را در صنعت ساختمان سازی برای خود تصاحب کرده است. دلیل این محبوبیت بسیار بالا را می‌توان مقاومت بسیار بالا نسبت به آهن و البته شاید مهمتر از آن زیبایی و ظرافت این نوع پروفیل دانست.

به عنوان محافظی مطمئن و اقتصادی در نظر گرفته می‌شود زیرا قیمت توری و هزینه پیاده سازی آن نسبت به دیوار کشیدن اطراف باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی به مراتب کمتر خواهد بود و البته برای مکان‌هایی که زاویه دید به آنها نباید مسدود شود گزینه مناسب‌تری خواهد بود.

لیست قیمت توری در سایت آهن آنلاین طبق آخرین قیمت بازار به‌روزرسانی می‌شود.

نکاتی به منظور تشخیص تفاوت بین سه نوع سیم خاردار و خدماتی که آهن آنلاین در این زمینه ارائه می‌کند مطرح شده است:
• در سیم خاردار تبری یک رشته سیم مفتول به قطر 3 میلی‌متر در نظر گرفته می‌شود که خارها مانند تبر با فاصله معینی به یک رشته پایه پرس شده‌اند.
• آهن آنلاین سیم خاردار حلقوی-سوزنی را در سایزهای 60 و 90 و حالت‌های مختلف طبق سفارش مشتری ارائه می‌کند.
• سیم خاردار خطی سوزنی که به دلیل نصب آسان مورد توجه فراوان قرار گرفته است، به صورت کیلویی از کارخانه و انبار قابل بارگیری است.

انواع ناودانی از نظر وزن به شرح زیر است:

  • به ناودانی اروپایی و هم وزن اروپایی، ناودانی سنگین می‌گویند.
  • ناودانی ساختمانی می‌تواند سبک و سنگین باشد، اما به طور کلی از دو نوع بالا سبک‌تر است.

کاربرد هاش یا تیرآهن بال پهن (IPB) بسیار شبیه به نوع معمولی این محصول است، اما باید در نظر داشته باشید این ۲ پروفیل را نمی‌توان جایگزین یکدیگر دانست و هر کدام با توجه به خصوصیاتی که دارند، در شرایط مخصوص به کار برده می‌شوند.

هاش در استانداردهای مختلفی وجود دارد که از جمله می‌توان به HEA و HEB اشاره کرد.
همان طور که می‌دانید به هاش تیرآهن بال پهن یا IPB می‌گویند که از سایز 100 تا 1000 در بازار موجود هستند.

روش تولید را شاید بتوان از مهمترین عوامل ایجاد اختلاف قیمت در این پروفیل دانست. به همین دلیل نرخ چهارپهلو ترانس و نرمال در 2 جدول جداگانه ثبت می‌شود.
چهارپهلو در طول‌ و ضخامت‌های متفاوت در بازار عرضه می‌شود. چهارپهلو نوردی در طول و عرض از تلورانس بالایی برخوردار است اما معمولا در طول‌های 5.5 تا 6.5 متری و ضخامت 10 الی 150 میلی‌متر تولید می‌شود. نوع ترانس این محصول نیز از نظر ضخامت در 2 دسته زیر 10 میلی‌متر و بالای 10 میلی‌متر قابل تهیه است. قیمت چهارپهلو ترانس با توجه به اندازه در جدول دوم قرار گرفته‌ است؛ این محصول معمولا در طول‌های 4 تا 5.6 متر موجود است.

×
ورود / ثبت‌نام
شماره موبایل خود را وارد کنید.

مثال: 09123456789

رمز عبور خود را وارد کنید.

فراموشی رمز عبور

کد تایید را وارد کنید.
پیامک کد تایید به ارسال شد.
ارسال مجدد کد تایید