آخرین تحلیل‌ها
کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد

کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 شهریور 13981

کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد در ایران از آخرین تکنولوژی‌های روز استفاده می‌کنند، به همین دلیل ایران به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان میلگرد در سطح جهان شناخته شده است. مجموعه آهن آنلاین قیمت میلگرد را در استانداردها و سایزهای مختلف در برندهای تولیدی معتبر ارائه و عرضه می‌کند.

 

بزرگترین کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد را بشناسید.

در این مطلب قصد داریم به معرفی تولیدکنندگان برتر میلگرد بپردازیم و مشخصات میلگرد تولیدی هر یک از آن‌ها را به اختصار بیان کنیم.

 

کارخانه ذوب آهن اصفهان

می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین کارخانه‌های‌ تولید کننده میلگرد در ایران کارخانه ذوب آهن اصفهان است که میلگرد را به دو صورت ساده و آجدار تولید می‌کند، ، این کارخانه همچنین میلگردهای آلیاژی را نیز تولید می‌کند که از استحکام تسلیم بالاتری برخوردار است پس در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله مقاومت بالایی دارد. این کارخانه در تولید میلگرد گواهینامه‌های Grade B500B و BS 4449:2005 را از شرکت UK CARES دریافت کرده است. وزن بندیل‌های میلگرد تولیدی ذوب آهن معمولاً بین ۵ تا ۵ و نیم تن هستند و بر روی آن‌ها آرم ESCO حک شده است. اگر میلگرد خریداری شده از این کارخانه، ۲۵ تن به بالا باشد باید گواهینامه فنی نیز به همراه بار مربوطه تحویل داده شود که بر روی آن نام و نشانی کارخانه، شماره گواهینامه، تاریخ صدور گواهینامه و علامت مشخصه ثبت شده است.

 

بررسی خط تولید میلگرد در کارخانه‌های مختلف خط تولید میلگرد

 

کارخانه کویر کاشان

این مجموعه انواع میلگردهای فولادی شامل میلگرد ساده (A1) و آجدار را تولید می‌کند؛ میلگردهای آجدار در سه نوع A2، A3 و A4 موجود هستند. این کارخانه میلگرد ساده را در سایزهای ۱۲ تا ۴۰ و میلگرد آجدار را در سایزهای ۸ تا ۴۰ تولید می‌کند. از ویژگی‌های مهم این کارخانه تولید میلگرد A4 است که هر کارخانه‌ای قادر به تولید آن نیست، این میلگردها خاصیت جوش پذیری و مشخصات مکانیکی مناسبی دارد.

 

کارخانه میانه

مجتمع فولاد آذربایجان که با نام میانه محبوبیت خاصی بین طراحان سازه‌های فولادی پیدا کرده است میلگرد را در سایزها و استانداردهای مختلف تولید و در بازار عرضه می‌کند. مشخصات میلگردهای تولیدی این کارخانه به شرح زیر است:

  • میلگرد ساده در سایزهای ۱۴ تا ۵۰ میلی‌متر، طبق استاندارد DIN 1013
  •  میلگرد آجدار در سایزهای ۱۰ تا ۵۰ میلی‌متر، طبق استاندارد DIN 488

 

کارخانه فولاد خراسان

در ادامه معرفی کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد قصد داریم میلگرد نیشابور را که در بازار از محبوبیت خاصی برخوردار است را معرفی کنیم. میلگرد تولیدی این کارخانه از کیفیت بالایی برخوردار است. میلگردهای تولیدی این کارخانه شامل میلگردهای ساده، آجدار، مارپیچ و آجدار جناقی است.  در تولید میلگردهای این کارخانه از استاندارد ملی شماره ۳۱۳۲ استفاد می‌کنند. به منظور بهبود ویژگی مکانیکی میلگردهای آجدار جناغی در تولید آن از عملیات حرارتی Quench and Tempering استفاده می‌کنند.

 

نمونه‌ای از میلگردهای بندیل شده نمونه‌ای از بندیل‌ میلگرد

 

کارخانه ظفر بناب

این مجتمع فولادی انواع میلگرد آجدار را در سایزهای ۸ تا ۳۲ در انواع A2 و A3 تولید می‌کند که آج آن‌ها ۳۴۰ و ۴۰۰ است.

 

کارخانه آناهیتا گیلان

میلگردهای تولید شده توسط این کارخانه از سایز ۸ تا ۳۲ است که مطابق با استاندارد ملی ۳۱۳۲ ایران تولید می‌شوند. میلگردهای تولیدی این کارخانه مشخصات زیر را دارند.

 

نوع میلگرد

مشخصات

میلگرد آجدار مارپیچ

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار جناغی

آج  ۴۰۰

 

تاریخ انتشار: دوشنبه 14 مهر 1393
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
قاسمی 5 سال پیش

باسلام وخسته نباشید درصورت آمادگی هریک ازتولیدکننده ها آمادگی تهاترمصالح باآپارتمان های درتیپ های ۷۵ تا۱۵۰متری درکرج راداریم ضمنا درصورت سرمایه گذاری ضمانت نامه بانکی یاوثیقه ملکی بنام سرمایه گذارانجام خواهدشد

جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه