آخرین تحلیل‌ها
راهنمای خرید هاش

راهنمای خرید هاش

آخرین بروزرسانی: پنج‌شنبه 28 شهریور 13980

راهنمای خرید هاش یکی از الزاماتی است که فعالان حوزه ساختمان باید به آن دسترسی داشته باشند. این محصول فولادی پر مصرف در ساختمان سازی اگر به درستی انتخاب نشود، امکان ایجاد ضررهای مالی و غیر مالی بسیار زیادی  را به همراه خواهد داشت. در این مقاله تصمیم داریم اطلاعات کاملی برای تصمیم‌گیری درست در هنگام انتخاب این محصول در اختیار شما بگذاریم تا بتوانیم هنگام خرید هاش راهنمای مناسبی برای شما باشیم.

 

نکاتی که قبل از خرید هاش بدانید.

هاش یکی از مهمترین مصالح مورد استفاده در ساخت ساختمان‌های مرتفع و پل‌هایی با طول بسیار زیاد است؛ به همین دلیل انتخاب درست این محصول نقش مهمی در موفقیت پروژه‌هایی از این قبیل بازی می‌کند. لازمه انتخاب درست نیز داشتن اطلاعات کامل در مورد این پروفیل فولادی است. در ادامه اطلاعات مناسب جهت راهنمایی شما برای خرید متناسب با نیازتان را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

تیرآهن بال پهن در چند دسته تقسیم‌بندی می‌شود؟

یکی از روش‌های رایج برای دسته‌بندی انواع تیرآهن‌های هاش، دسته‌بندی بر اساس وزن است. به طور کلی تیرآهن بال پهن (هاش) از نظر وزن و ابعاد به ۳ دسته‌ زیر تقسیم می‌شوند :

  • تیرآهن سبک HEA
  • تیرآهن سنگین HEB
  • تیرآهن فوق سنگین HEM

 

ابعاد و ضخامت هاش یک فاکتور بسیار مهم در خرید هاش است.

در هنگام خرید تیرآهن هاش، یکی از عوامل مهم در تصمیم‌گیری، ضخامت بال، جان و همچنین وزن تیرآهن است. طول تیرآهن بال پهن ۱۲ متر است و ابعاد و وزن‌های مختلف این پروفیل طبق جدول اشتال محاسبه می‌شود.

 

برندهای موجود هاش در ایران.

تیرآهن های بال پهن (IPB) وارداتی می‌باشند و از کشورهای ترکیه، اسپانیا و کره وارد می‌شوند که در حال حاضر  مدتی است که کارخانه فولاد مبارکه اصفهان نیز سایزهای ۱۴۰، ۱۶۰، ۱۸۰، ۲۰۰ و ۳۰۰  را در ۲ دسته سبک و سنگین طبق استاندارد DIN1025 تولید می‌نماید.

 

تیرآهن هاش در سه نوع سبک، سنگین و فوق سنگین موجود است.

 

راهنمای خرید تیرآهن از آهن آنلاین

تیرآهن هاش با برندهای مختلف و سایزهای متفاوت توسط آهن آنلاین عرضه می‌شود. نحوه مشاوره و خرید از کارشناسان آهن آنلاین را در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

 

اطلاع از قیمت هاش

هم اکنون می‌توانید به جهت اطلاع از قیمت هاش به سایت و کانال تلگرام  آهن آنلاین مراجعه نمایید یا با تماس تلفنی با کارشناسان مربوطه از قیمت‌های روز بازار آهن آلات با خبر شوید.

 

دریافت مشاوره و پیش فاکتور از آهن آنلاین

شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما جهت گرفتن مشاوره و ثبت سفارش اقدام کنید و پس از استعلام قیمت محصول توسط شما، کارشناسان فروش آهن آنلاین، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را در قالب پیش فاکتور به اطلاع شما می‌رسانند.

 

ویژگی‌های ظاهری هاش و چگونگی ارسال بار

تیرآهن‌های بال پهن به صورت شاخه‌ای ارسال می‌شوند و همچنین اطلاعاتی اعم از سال تولید، شرکت تولید کننده، استاندارد فولاد و HEAT number به صورت لیبل بر روی هر شاخه از هاش درج شده است همچنین خدمات ارسال بار توسط واحد ترابری و لجستیک آهن آنلاین به هر نقطه از ایران انجام می‌گردد.

 

سوالات متداول

در ادامه راهنمای خرید هاش به منظور تکمیل اطلاعات شما در زمینه تیرآهن هاش، به تعدادی از سوالات متداول در زیمن این محصول پاسخ خواهیم داد.

 

۱- فرق تیرآهن سبک و سنگین در چیست؟

تیرآهن بال پهن سنگین (HEB) نسبت به تیرآهن بال پهن سبک (HEA) ضخامت بیشتری را دارا است و همچنین ارتفاع بال و در نتیجه وزن تیرآهن HEB بیشتر از تیر آهن HEA است .

 

۲- آیا آهن آنلاین بعد از ارسال کالا قادر به دادن سرتیفیکیت یا شناسنامه کالا است؟

آهن آنلاین، فروش و عرضه تیرآهن بال پهن را به صورت تخصصی انجام می‌دهد و بعد از ارسال کالا و تخلیه کالا در مقصد طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت قادر به ارسال سرتیفیکیت و شناسنامه کالا است.

 

۳- آلیاژ مورد استفاده در تولید تیرآهن هاش چیست؟

استاندارد فولاد استفاده شده در تیر آهن بال پهن DIN1025 و گرید آن st37 , st44  است.

 

۴- آیا برای ثبت سفارش و خرید از آهن آنلاین نیاز به مراجعه حضوری داریم؟

امکان مراجعه حضوری به آدرس شرکت وجود دارد اما تمام مراحل ثبت و ارسال سفارش از طریق سایت و تماس تلفنی با کارشناسان آهن آنلاین امکان پذیر است و برای دریافت محصول نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد.

تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 28 شهریور 1398
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران0 دیدگاه
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه