آهن آنلاین

جدول وزن نبشی اصفهان

جدول وزن نبشی اصفهان

وزن نبشی اصفهان هم بخاطر استانداردهای پروژه اهمیت دارد و هم برای تعیین قیمت. نبشی‌ها مقاطعی هستند که در صنایع عمرانی از جمله ساختمان‌سازی و پل‌سازی استفاده می‌کنند. کارخانه ذوب آهن اصفهان استانداردهای مشخصی برای تولید مقاطع فولادی در نظر می‌گیرد، به همین دلیل وزن تمام نبشی‌هایی که در یک سایز و یک طول هستند، تقریبا برابر است. در این مقاله هم فرمول محاسبه وزن این محصولات را توضیح می‌دهیم و هم جدول وزن نبشی اصفهان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فرمول محاسبه وزن نبشی اصفهان

برای محاسبه وزن نبشی، به جدول اشتال نبشی نیاز دارید. جدول اشتال بر اساس عرض بال‌ها و ضخامت آن‌ها، وزن یک متر از محصول را به شما می‌دهد. همچنین باید طول شاخه نبشی مورد نیازتان را بدانید؛ نبشی‌ها در شاخه‌های ۶ یا ۱۲ متری تولید می‌شوند. بعد از پیدا کردن وزن یک متر از محصول، باید آن را در فرمول زیر قرار بدهید:

طول نبشی × وزن یک متر نبشی = وزن شاخه نبشی

بعد از محاسبه وزن، متوجه می‌شوید که کدام سایز نبشی اصفهان برای کاربرد مورد نظرتان مناسب است و نوبت به بررسی قیمت می‌رسد. ما در صفحه قیمت نبشی اصفهان، نرخ به‌روز محصولات مختلف این برند را ارائه می‌دهیم تا بتوانید با تکیه بر اطلاعات دقیق، برآورد هزینه انجام بدهید.

جدول وزن نبشی ذوب آهن اصفهان

جدول اشتال همیشه در دسترس نیست و اگر هم در دسترس باشد، شامل بیش از ۲۸۰ سطر است. این مسئله باعث می‌شود پیدا کردن وزن یک متر از نبشی مورد نظر شما کار سختی باشد. به همین دلیل کارخانه ذوب آهن اصفهان، جدول وزن محصولات خود را ارائه داده است و ما نیز در ادامه این جدول را برای شما قرار می‌دهیم.

 

در این تصویر، جدول وزن نبشی اصفهان را مشاهده می کنید.
در این تصویر، جدول وزن نبشی اصفهان را مشاهده می کنید..

 

ارتباط قیمت و وزن نبشی اصفهان

احتمالا می‌دانید که هرچقدر سایز نبشی بزرگ‌تر باشد، ابعاد بزرگ‌تری دارد و وزن آن هم بیشتر است، در نتیجه قیمت بالاتری خواهد داشت. وزن نبشی همیشه به صورت استاندارد تعیین می‌شود و افزایش یا کاهش پیدا نمی‌کند. اما می‌دانید که قیمت‌ها در بازار فولاد، از عوامل بسیاری تأثیر می‌پذیرند و نوسان‌های بسیاری را تجربه می‌کنند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم علاوه بر بررسی وزن و قیمت روز نبشی ذوب آهن اصفهان، به نمودار قیمت این محصولات نیز توجه داشته باشید تا از روندها و نوسان‌هایی که تجربه می‌کنند، مطلع شوید. ما در مقاله نمودار قیمت نبشی ذوب آهن اصفهان، نمودارهای فراز و فرود نرخ انواع این محصولات را در بازه‌های زمانی مختلف قرار داده‌ایم. بررسی نمودار قیمت در کنار چک کردن اخبار داخلی و خارجی، به شما کمک می‌کند نوسان‌ها را پیش‌بینی کنید.

کلام آخر

در این مقاله جدول وزن نبشی ذوب آهن اصفهان را ارائه دادیم و فرمول محاسبه آن را نیز بیان کردیم. بعد از انتخاب وزن مناسب و بررسی قیمت، می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را از آهن آنلاین سفارش بدهید. آهن آنلاین انواع سایزهای نبشی اصفهان را در انبار خود دارد و می‌تواند آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دستتان برساند. این مجموعه همچنین امکان ارسال سفارشات به پروژه‌های سراسر کشور را فراهم کرده است. برای مشاهده وزن نبشی سایر برندها می توانید به مقاله جدول وزن نبشی ما در سایت مراجعه کنید.