آهن آنلاین

جدول وزن تیرآهن اصفهان

جدول وزن تیرآهن اصفهان

وزن تیرآهن اصفهان یکی از مشخصات فنی این محصول است که نقش مهمی در کاربرد آن در پروژه‌ها ایفا می‌کند. پیمانکاران پروژه‌ها برای تعیین اینکه برای هر بخش از پروژه‌شان به کدام سایز از تیرآهن اصفهان نیاز دارند، باید از وزن این محصولات اطلاع داشته باشند. در این مقاله آنچه لازم است درباره وزن تیرآهن اصفهان بدانید را توضیح می‌دهیم.

محاسبه وزن تیرآهن اصفهان

برای استفاده از فرمول وزن تیرآهن، به جدول اشتال نیاز دارید. جدول اشتال وزن هر متر از محصول را با توجه به ضخامت بال و جان و سایر معیارها به شما نشان می‌دهد. بعد از پیدا کردن وزن یک متر از محصول مورد نظرتان در جدول اشتال، آن را در طول محصول ضرب کنید تا وزن کلی به دست آید. از آنجایی که جدول اشتال همیشه در دسترس نیست و پیدا کردن وزن هر متر از محصول در این جدول هم به مشخص کردن سایر ابعاد آن نیاز دارد، بهتر است روش ساده‌تری برای محاسبه وزن تیرآهن اصفهان به شما معرفی کنیم. برای مشاهده اطلاعات کامل تری از وزن تیرآهن سایر برندهای مطرح در بازار، به صفحه جدول وزن تیرآهن ما در سایت مراجعه کنید.

جدول وزن تیرآهن اصفهان

در ادامه جدول وزن سایزهای مختلف و انواع تیرآهن‌های اصفهان را ارائه می‌دهیم.

در این تصویر، جدول تیرآهن اصفهان را مشاهده می کنید.


آیا وزن تیرآهن اصفهان با سایر کارخانه‌ها متفاوت است؟

کارخانه‌های مختلف معمولا استانداردهای مشخصی برای تعیین وزن محصولاتشان در نظر می‌گیرند. اما تجربه نشان داده استانداردهایی که کارخانه ذوب آهن اصفهان برای تعیین وزن تیرآهن اصفهان استفاده می‌کند، باعث می‌شود محصولات تاحدودی سنگین‌تر از نمونه‌های مشابه از برندهای دیگر باشند.

ارتباط وزن و قیمت تیرآهن اصفهان

همانطور که گفتیم وزن تیرآهن‌های اصفهان در برخی موارد از تولیدات برندهای دیگر بیشتر است. این مسئله علت اصلی بیشتر بودن قیمت تیرآهن اصفهان از تیرآهن‌های سایر برندهاست. البته از آنجایی که ذوب آهن اصفهان کارخانه‌ای شناخته شده است که اعتبار زیادی دارد و خریداران از کیفیت تولیداتش مطمئن هستند، تقاضا برای محصولاتش بیشتر است. این مسئله نیز از عوامل تأثیرگذار روی قیمت محسوب می‌شود. ما در صفحه قیمت این محصول، نرخ روز سایزهای مختلف این مقطع فولادی مهم را قرار می‌دهیم؛ برای اطلاع از قیمت روزانه این محصول به صفحه قیمت تیرآهن اصفهان مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله جدول وزن انواع تیرآهن‌هایی که در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شوند را ارائه دادیم تا راحت‌تر بررسی کنید که این محصولات برای کاربرد مورد نیازتان مناسب هستند یا نه. آهن آنلاین هم یک منبع معتبر برای بررسی قیمت‌ها و اطلاعات مقاطع فولادی است و هم بهترین مرکز برای خرید تیرآهن اصفهان محسوب می‌شود. از آنجایی که کارخانه ذوب آهن اصفهان امکان فروش مستقیم در تعداد شاخه‌های کم را ارائه نمی‌دهد، نمی‌توان از کارخانه خرید کرد. آهن آنلاین انواع مختلف تیرآهن اصفهان را در انبار خود نگهداری می‌کند. بنابراین بلافاصله بعد از ثبت سفارش مشتریان، فرایند ارسال آغاز می‌شود و بعد از چند روز کاری به دست مشتریان می‌رسد. این مجموعه می‌تواند سفارش شما را به تمام نقاط ایران ارسال کند.