آهن آنلاین

جدول وزن تیرآهن اهواز

جدول وزن تیرآهن اهواز

 محاسبه وزن تیرآهن اهواز، یکی از تاثیر گذار‌ترین عوامل در قیمت نهایی خرید تیرآهن این کارخانه است. وزن تیرآهن بسته به سایز آن متغیر است که البته عوامل دیگری نیز در تعیین این وزن دخیل هستند. با توجه به اهمیت این موضوع برای خرید تیرآهن اهواز، در ادامه این نوشته از آهن آنلاین قصد داریم به بررسی روش محاسبه قیمت تیرآهن اهواز بپردازیم تا انتها همراه ما باشید.

محاسبه وزن تیرآهن اهواز

در محاسبه وزن تیرآهن اهواز، باید از یک فرمول ثابت استفاده کرد! این فرمول تنها متعلق به این نوع تیرآهن نیست و یک فرمول جهانی به شمار می‌رود. سایز و قطر هر شاخه تیرآهن از اعضای مهم در فرمول محاسبه وزن تیرآهن اهواز هستند و بنابراین، برای این امر باید از مشخصات کامل تیرآهن مد نظر خود مطمئن باشید.

فرول محاسبه وزن تیرآهن اهواز به شرح زیر است:

طول تیرآهن به متر × وزن یک متر (از جدول) = وزن تیرآهن اهواز

در صفحه وزن تیرآهن در سایت آهن آنلاین، بدون نیاز به استفاده از این فرمول می‌توانید وزن این محصول را در سایزهای مختلف، با بالاترین دقت محاسبه کنید.

جدول وزن تیرآهن 14، 16، 18 اهواز

تیرآهن اهواز از محصولات بسیار پر کاربرد در صنعت ساختمان‌سازی کشور است که به کشورهای دیگر نیز صادر می‌شود و بدیهی است که با دقت بالا به تولید می‌رسد. از این رو اطلاعات دقیقی از این محصول در ابعاد مختلف ارائه شده که می‌توانید از روی این جدول از وزن و اطلاعات دقیق ابعاد تیرآهن‌ها اطلاع حاصل کنید.

 

جدول وزن تیرآهن اهواز
جدول وزن تیرآهن اهواز

 

اهمیت وزن در قیمت نهایی تیرآهن کوثر اهواز

همانطور که پیشتر گفته شد، محاسبه وزن تیرآهن اهواز عاملی اصلی در تعیین قیمت نهایی این محصول است چرا که این موضوع با میزان مصرف مواد اولیه ارتباط مستقیمی دارد. جدا از بحث قیمت، وزن نیز نشانگر کیفیت این محصول نیز باشد! وزن تیرآهن در هر سایزی، به نحوی یک استاندارد است و در صورتی‌که یک تیرآهن در یک سایز از وزن استاندارد خود سبک‌تر باشد، مواد اولیه کافی و مناسب برای ساخت آن مصرف نشده و تیرآهن کیفیت مطلوبی ندارد!

برای بررسی دقیق‌تر و سریع‌تر قیمت روز تیرآهن بدون نیاز به محاسبات مربوط به وزن و غیره، می‌توانید به صفحه قیمت تیرآهن اهواز در سایت آهن آنلاین مراجعه کرده و علاوه بر قیمت، به نمودار دقیق این محصول نیز دسترسی داشته باشید.

کلام آخر

تفاوت وزن تیرآهن برندهای مختلف معمولا زیاد نیست و در برخی موارد هم تفاوتی وجود ندارد اما به هر جهت، ما در این نوشته کوشیدیم تا نکات شیوه محاسبه وزن تیرآهن اهواز را در کنار جدول مشخصات و وزن هر مدل، تشریح کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه محاسبه وزن تیرآهن سایت آهن آنلاین مراجعه کنید.