آهن آنلاین
مذاکره با بورس کالا برای فروش تهاتری شمش و گندله

مذاکره با بورس کالا برای فروش تهاتری شمش و گندله

یک‌شنبه 29 آبان 1401
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع، از از مذاکرات این شرکت با بورس کالا جهت فروش تهاتری شمش و گندله خبر داد. علیرضا موسوی، قائم مقام مدیرعامل و معاون فروش و بازاریابی آهن و فولاد ارفع با بیان اینکه «ارفع» شیوه‌های متنوعی را برای فروش استفاده می‌کند، گفت: برای نمونه معاملات کشف پریمیوم در ارفع اجرایی شده و فروش تهاتری را نیز در پیش گرفته است.

وی افزود: ارفع علاقه‌مند بود، فروش‌هایش را از رینگ صادراتی بورس کالا نیز پیگیری کند که از هفته گذشته این مهم اجرایی شد.

موسوی با اشاره اینکه مذاکره‌هایی را با بورس کالا برای فروش تهاتری شمش و گندله به انجام رساندیم، گفت: این موضوع در حال بررسی از منظر حقوقی است و چنانچه مجوز آن صادر شود، تمایل به اجرای آن داریم؛ البته قیمت شمش آهن اعلامی به بورس کالا، همچنان در دست مذاکره است.

وی درباره الگوی عرضه صادراتی شمش بلوم «ارفع» اظهار کرد:

 ارفع سازوکار عرضه صادراتی را در بورس کالا در پیش گرفت. پیش از این، شرکت ملی مس و شرکت های آلومینیومی از سازوکار رینگ صادراتی بهره برده بودند و خلأ آن در صنعت فولاد احساس می‌شد.

 

 شمش آهن تولیدی در شرکت ارفع نشان داده است.
شمش آهن تولیدی در مجتمع ارفع به تصویر کشیده شده است.

 

موسوی خاطرنشان کرد: با همکاری بورس کالا و همراهی ایمیدرو و آموزش به مشتریان، زمینه سازی های لازم انجام و در نهایت عرضه صادراتی شمش بلوم صورت گرفت. قائم مقام مدیرعامل ارفع درباره تداوم عرضه صادراتی ارفع در بورس کالا گفت: با بررسی درصد توفیق این روش و حجم تقاضای ثبت شده و درصدی که می‌توان برای این الگو در نظر گرفت، میزان عرضه‌ها مشخص می‌شود و شرکت ارفع درصدد ادامه این مسیر است.

اشتراک گذاری:
لینک مطلب
امتیاز دهید

مقالات مرتبط

ارسال دیدگاه

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.