آخرین تحلیل‌ها
آخرین بروزرسانی: پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ 0

نمودار تغییرات قیمت ناودانی از سال ۹۸ تا ۹۹

نوعی از پروفیل باز که در جنس، وزن و ظاهرهای متفاوتی تولید می‌شود و کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد، ناودانی می‌گویند. این پروفیل بیشتر در سازه‌هایی استفاده می‌شود که لازم نیست بار زیادی را تحمل کنند. در این صفحه نمودار تغییرات قیمت ناودانی در سال ۹۸ و ۹۹ برای دو برند ناب تبریز و شکفته در دو سایز ۱۰ و ۱۲ ارائه شده است.
ناودانی از نظر ظاهر شبیه به U انگلیسی است و به دو نوع ساده و مشبک تقسیم می‌شود؛ معمولا از نوع ساده در ساخت پل‌های باربر و از نوع مشبک در تولید سازه‌های سبک مثل قفسه‌های فولادی استفاده می‌کنند. البته این محصول از نظر جنس نیز انواع مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به فولادی و آلومینیوم اشاره کرد. ناودانی آلومینیوم، از نظر وزنی، سبک‌تر است همچنین شکل‌پذیری و مقاومت بالایی دارد که اساس و پایه نمای ساختمان را تشکیل می‌دهد.

 

تاثیر نوسانات قیمت ناودانی در صنعت ساختمان‌سازی

اگر مصرف کننده این مقطع هستید، باید بتوانید کاربردهای آن را به خوبی تشخیص دهید تا در آینده به دلیل انتخاب نامناسب دچار مشکل نشوید. ناودانی از جمله پروفیل‌هایی است با توجه به خصوصیات متفاوت هر نوع از آن، در صنایع مختلف کاربردهای وسیعی دارد ولی اصلی‌ترین کاربرد آن در صنعت ساختمان‌سازی، به منظور ساخت پایه و قاب، چارچوب در و پنجره‌ها یا نمای ساختمان است. با توجه به گستردگی کاربرد این پروفیل، می‌توان حدس زد که قیمت ناودانی اهمیت به‌سزایی برای طراحان ساختمان دارد.

 

نمودارهای تغییرات قیمت ناودانی در برندهای مختلف

در ادامه می‌توانید نمودارهای روند تغییر قیمت ناودانی در سال ۹۹ را برای دو برند مختلف، مشاهده کنید. این نمودارها مسیر تغییرات قیمت این پروفیل را در حدود ۱۵ روز اخیر نمایش می‌دهد؛ از این نمودارها استفاده کرده تا بتوانید هزینه‌های پروژه‌های خود را بهتر تحلیل و بررسی کنید. البته قبل از تغییرا قیمت ناودانی ۱۰ ناب ۶ متری تبریز را به عنوان یک نمونه پرکاربرد ناودانی از سال ۹۸ تا ۹۹ خواهید دید.

 

نمودار تغییرات قیمت ناودانی از سال 98 تا 99

 

ناودانی ۱۰ ناب تبریز ۶ متری کارخانه

 

 

 

 

ناودانی ۱۲ شکفته ۶ متری تهران

 

 

تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
  مشترک شدن  
اطلاع از
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه
×
ورود / ثبت‌نام
شماره موبایل خود را وارد کنید.

مثال: 09123456789

رمز عبور خود را وارد کنید.

فراموشی رمز عبور

کد تایید را وارد کنید.
پیامک کد تایید به ارسال شد.
ارسال مجدد کد تایید