آهن آنلاین

نمودار قیمت ناودانی آریان

نمودار قیمت ناودانی آریان

کارخانه آریان فولاد یکی از تولیدکنندگان پروفیل و ناودانی های مختلف در کشور به شمار می رود. نام صنعتی این محصول U Channel Steel Bar یا Channel Steel Bar می باشد که در بازار با نام ناودانی سبک و سنگین آریان شناخته می شود و با کاربردهای متنوع در ساخت و ساز مانند اسکلت سازی ساختمان، ستون، خرپا و ... می باشد.

نمودار تغییرات قیمت ناودانی آریان نمای کلی از روند افزایش یا کاهش قیمت محصول را ارائه می دهد و آن را برای افرادی که مایل به پیگیری و استفاده از فرصت های مناسب خرید و فروش هستند در دسترس قرار می دهد. توانایی این ابزار در هماهنگی و ثبت قیمت های لحظه ای نیز باعث افزایش اعتماد خریداران در این بازار می شود. شرایط سال‌های اخیر، عمدتاً ناشی از شیوع گسترده کرونا، بسیاری از مشاغل را تحت تأثیر قرار داده است و صنعت فولاد نیز از این قاعده مستثنی نبود. افزایش قیمت ها در این مدت از محسوس ترین تاثیرات این بیماری همه گیر بر بازار میخ و سایر مشتقات فولادی است که از بررسی نمودارهای سال های گذشته مشهود است.

نمودار قیمت ناودانی 10 آریان فولاد

کارخانه آریان فولاد ناودانی 10 را در ابعاد مختلف با کمترین خطای ممکن تولید می کند. این کیفیت توسط استانداردهای مختلف ملی و بین المللی تایید شده است که با توجه به حساسیت کاربری ناودانی در ساخت و ساز ضروری تشخیص داده می شود. کارخانه آریان استاندارد ملی شماره 1-4477 را از سازمان ملی استاندارد کشور اخذ کرده است. علاوه بر این استاندارد اروپایی  DIN EN 1026-1:2009برای ناودانی های سنگین و استاندارد روسیه  GOST 8240: 1997 برای ناودانی های سبک جزو استانداردهای بین المللی هستند. ناودانی 10 تولیدی کارخانه آریان در سایز 100 تولید می شود و وزن آن مطابق با جداول استاندارد بر اساس مشخصات ارتفاع ناودانی 10 و ضخامت های جان و بال ناودانی 10 می باشد.در ادامه تغییرات قیمت ناودانی آریان را مشاهده می کنید.