آخرین تحلیل‌ها
نمودار تغییرات قیمت نبشی از سال ۹۸ تا ۹۹

نمودار تغییرات قیمت نبشی از سال ۹۸ تا ۹۹

آخرین بروزرسانی: پنج‌شنبه 02 بهمن 13990

نبشی یکی از پرکاربردترین انواع پروفیل است که در بسیاری از صنایع از جمله خودروسازی و ماشین‌آلات صنعتی استفاده می‌شود. اما مهم‌ترین و بیشترین کاربرد آن در ساختمان‌سازی می‌باشد. این محصول فولادی اهمیت بسیار زیادی در تقویت بخش‌های مختلف سازه و افزایش تحمل آن در برابر فشارهای وارده دارد. در این صفحه نمودار قیمت نبشی در سال ۹۸ و ۹۹ برای دو برند آریان فولاد و شکفته مشهد در سایزهای هشت و سه ارائه شده است.
نبشی در بازار به دو صورت بال مساوی یا (V) و بال نامساوی یا (L) عرضه می‌شود. هرکدام از انواع این پروفیل خصوصیات مختلفی دارند که خود کاربردهای متنوعی را شامل می‌شود. البته لازم به ذکر است که با گالوانیزه کردن نبشی، گستردگی کاربردهای آن افزایش می‌یابد.


تاثیر تغییرات قیمت نبشی در سازه

همان‌طور که اشاره کردیم نبشی باعث افزایش تحمل سازه در برابر فشار و تنش‌های وارد بر آن می‌شود؛ در نتیجه افزایش عمر سازه را هم به دنبال خواهد داشت. این پروفیل در سازه‌های مختلف از سنگین‌ترین تا سبک‌ترین نوع آن کاربرد دارد؛ در سازه‌های سبک قیمت نبشی تاثیر چشم‌گیری در هزینه ساخت و بودجه کل خواهد داشت.

 

نمودار تغییرات قیمت نبشی برای برندهای مختلف

در ادامه این صفحه می‌توانید نمودارهای رفتار تغییر قیمت نبشی در سال ۹۹ را برای دو برند مختلف مشاهده کنید. با استفاده از نمودارهای زیر که روند تغییرات قیمت این محصول را برای حدودا ۱۵ روز اخیر نشان می‌دهد، می‌توانید با بررسی آن‌ها تصمیم‌گیری بهتری در هزینه‌های پروژه خود داشته باشید. البته قبل از آن، نمودار تغییرات قیمت نبشی ۸*۸۰*۸۰ آریان فولاد ۶ متری بنگاه تهران از سال ۹۸ تا ۹۹ نمایش داده می‌شود.

 

نمودار تغییرات قیمت نبشی از سال 98 تا 99

 

نبشی آریان فولاد ۸*۸۰*۸۰ ۶ متری بنگاه تهران با ضخامت ۸

 

[viewChart id="1597"]

 


نبشی شکفته ۳*۳۰*۳۰ ۶ متری بنگاه تهران با ضخامت ۳

 

[viewChart id="1577"]

تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 دی 1398
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران0 دیدگاه
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگراممشاهده صفحه