آخرین تحلیل‌ها
آخرین بروزرسانی: پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ 0

نمودار تغییرات قیمت نبشی از سال ۹۸ تا ۹۹

نبشی یکی از پرکاربردترین انواع پروفیل است که در بسیاری از صنایع از جمله خودروسازی و ماشین‌آلات صنعتی استفاده می‌شود. اما مهم‌ترین و بیشترین کاربرد آن در ساختمان‌سازی می‌باشد. این محصول فولادی اهمیت بسیار زیادی در تقویت بخش‌های مختلف سازه و افزایش تحمل آن در برابر فشارهای وارده دارد. در این صفحه نمودار قیمت نبشی در سال ۹۸ و ۹۹ برای دو برند آریان فولاد و شکفته مشهد در سایزهای هشت و سه ارائه شده است.
نبشی در بازار به دو صورت بال مساوی یا (V) و بال نامساوی یا (L) عرضه می‌شود. هرکدام از انواع این پروفیل خصوصیات مختلفی دارند که خود کاربردهای متنوعی را شامل می‌شود. البته لازم به ذکر است که با گالوانیزه کردن نبشی، گستردگی کاربردهای آن افزایش می‌یابد.

تاثیر تغییرات قیمت نبشی در سازه

همان‌طور که اشاره کردیم نبشی باعث افزایش تحمل سازه در برابر فشار و تنش‌های وارد بر آن می‌شود؛ در نتیجه افزایش عمر سازه را هم به دنبال خواهد داشت. این پروفیل در سازه‌های مختلف از سنگین‌ترین تا سبک‌ترین نوع آن کاربرد دارد؛ در سازه‌های سبک قیمت نبشی تاثیر چشم‌گیری در هزینه ساخت و بودجه کل خواهد داشت.

 

نمودار تغییرات قیمت نبشی برای برندهای مختلف

در ادامه این صفحه می‌توانید نمودارهای رفتار تغییر قیمت نبشی در سال ۹۹ را برای دو برند مختلف مشاهده کنید. با استفاده از نمودارهای زیر که روند تغییرات قیمت این محصول را برای حدودا ۱۵ روز اخیر نشان می‌دهد، می‌توانید با بررسی آن‌ها تصمیم‌گیری بهتری در هزینه‌های پروژه خود داشته باشید. البته قبل از آن، نمودار تغییرات قیمت نبشی ۸*۸۰*۸۰ آریان فولاد ۶ متری بنگاه تهران از سال ۹۸ تا ۹۹ نمایش داده می‌شود.

 

نمودار تغییرات قیمت نبشی از سال 98 تا 99

 

نبشی آریان فولاد ۸*۸۰*۸۰ ۶ متری بنگاه تهران با ضخامت ۸

 

 

نبشی شکفته ۳*۳۰*۳۰ ۶ متری بنگاه تهران با ضخامت ۳

 

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
  مشترک شدن  
اطلاع از
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه
×
ورود / ثبت‌نام
شماره موبایل خود را وارد کنید.

مثال: 09123456789

رمز عبور خود را وارد کنید.

فراموشی رمز عبور

کد تایید را وارد کنید.
پیامک کد تایید به ارسال شد.
ارسال مجدد کد تایید