آهن آنلاین

نمودار قیمت نبشی شاهین بناب

نمودار قیمت نبشی شاهین بناب

شرکت فولاد شاهین بناب فولادهای مساوی در سایزهای L30303 تا L60606 را ارائه می دهد. نبشی شاهین بناب با کمترین پیچ خوردگی تولید می شوند و خواص مکانیکی آنها بر اساس استانداردهای مختلف ملی و بین المللی از جمله استاندارد ملی شماره ISIRI 13968-1 و استاندارد اروپایی DIN EN 10056-2است. می توان از آن در کاربردهای مختلفی مانند سازه های فولادی، ستون ها و خرپا، سازه های آسانسور، فونداسیون ساختمان و صنعتی و اتصال پل و ستون استفاده کرد.

در انتخاب و خرید یک محصول فولادی باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرد. در هر پروژه ساختمانی، اهداف و بودجه های متفاوتی برای فونداسیون و علایق ساختمان در نظر گرفته می شود که باید روند برنامه ریزی را هدایت کند. قیمت مواد اولیه، نوسانات نرخ ارز، نوع و وزن محصول عواملی هستند که در نوسانات قیمت محصول نقش دارند. طبیعی است که با افزایش قیمت مواد اولیه، قیمت محصول نیز افزایش یابد. توصیه می کنیم قبل از خرید حتما نمودار نوسانات قیمت نبشی شاهین بناب را بررسی کنید. با این کار می توانید خرید خود را در بهترین زمان انجام دهید و از هرگونه خسارت و ضرر مالی جلوگیری کنید. نمودار نوسان قیمت نبشی شاهین بناب را در ادامه مشاهده خواهید کرد

نوسانات نبشی سایز 3×40×40 فولاد شاهین بناب

نبشی 40*40*3  یکی از محصولات تولیدی مجتمع فولاد شاهین بناب می باشد که تولید کننده نبشی های سبک در ابعاد مختلف است. نام صنعتی این نوع فولاد نبشی «Hot Equal Angle Steel» و نام بازار آن «نبشی نورد دیده بال مساوی» است. شرکت صنعتی فولاد (فولاد شاهین بناب) در ساخت ستون‌ها و تیرها، سازه‌های آسانسور، سازه‌های فلزی و هوایی، اتصالات پی ساختمان و صنعتی و اتصال پل ها و ستون ها استفاده می‌شود. در ادامه تغییرات قیمت نبشی 4 سبک شاهین بناب را مشاهده می کنید.