آهن آنلاین

نمودار قیمت میلگرد زاگرس

نمودار قیمت میلگرد زاگرس

میلگرد زاگرس توسط یکی از معروف‌ترین تولید‌کنندگان میلگرد، یعنی کارخانه صبا فولاد شهرکرد تولید و ارائه می‌شود؛ به‌همین‌دلیل این محصول به میلگرد شهرکرد معروف است. این مقطع فولادی نسبت به سایر میلگرد‌ها از خصوصیات ویژه‌ای برخوردار است؛ ازاین‌رو، در برخی از مناطق ایران از جمله: اصفهان، شهرکرد، شیراز و... طرفداران بیشتری دارد.

نمودار نوسان قیمت میلگرد ۱۴ زاگرس

یکی از بهترین و کاربردی‌ترین محصولات فولادی کشور، میلگرد زاگرس شهرکرد است. این مقطع در سایز‌ها و استانداردهای مختلف تولید می‌شود که نوسانات نمودار قیمت آن به کیفیت و وزن این محصول نیز بستگی دارد. درواقع، هر چه کیفیت و وزن میلگرد زاگرس بیشتر باشد، بهای آن نیز بیشتر خواهد بود. بطورکلی، نمودار قیمت میلگرد 14 زاگرس، به‌دلیل تغییرات بهای این محصول روند پرفراز و نشیبی را تجربه می‌کند.

نمودار تغییر قیمت میلگرد ۱۶ زاگرس

تغییرات قیمت میلگرد ۱۶ زاگرس نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ بنابراین نمی‌توان یک نرخ مشخص را برای آن تعیین نمود. به‌طورکلی، نمودار نوسانات قیمت میلگرد ۱۶ زاگرس به‌صورت روزانه در حال تغییر است که از عوامل تأثیر‌گذار بر بهای آن می‌توان به میزان تقاضای مشتریان اشاره کرد. هنگام خرید میلگرد ۱۶ زاگرس شهرکرد به قیمت روز آن نیز دقت کنید؛ چرا که ارزش آن با نوسانات زیادی همراه است و ممکن است نمودار آن به‌صورت‌لحظه‌ای تغییر نماید.

 

 

نمودار قیمت میلگرد ۱۸ زاگرس

میلگرد ۱۸ زاگرس علاوه بر کیفیت بالایی که دارد، از وزن بسیار بالایی نیز برخوردار است؛ به همین دلیل ممکن است نسبت به سایر میلگرد‌ها کمی گران‌تر باشد. قیمت میلگرد زاگرس 18، به‌دلیل ساختاری که دارد، برای صنایع ساختمان‌سازی بسیار مناسب است؛ زیرا چرا با وجود این محصول کارگران دیگر نیازی به میلگرد‌های قطور نخواهند داشت. از کاربرد‌های میلگرد ۱۸ زاگرس می‌توان به:

  • مقاوم‌سازی بتن
  • کاشت آرماتور
  • فونداسیون ساختمان

و غیره اشاره کرد. نمودار قیمت میلگرد ۱۸ زاگرس، تفاوت زیادی با میلگرد‌های برند‌های دیگر ندارد؛ اما گاهی اوقات ممکن است برخی از عوامل از جمله شرایط کارخانه تولید‌کننده و میزان تقاضا مشتریان، روی قیمت آن تأثیر بگذارد و باعث ارزان یا گرانتر شدن آن شود.

 

 

سخن پایانی

میلگرد زاگرس شهرکرد یکی از مقاوم‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات فولادی کشور است که در کارخانه صبا فولاد شهرکرد ساخته می‌شود. این محصول در وزن‌های مختلفی تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. نمودار قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد در ایران با نوسانات زیادی همراه است و لحظه به لحظه در حال تغییر است. از عوامل تأثیر‌گذار بر نمودار قیمت این مقطع می‌توان به تعداد متقاضیان در سراسر کشور اشاره کرد.