آهن آنلاین

نمودار قیمت میلگرد فایکو

نمودار قیمت میلگرد فایکو

میلگرد فایکو یک محصول ساختمانی پر تقاضا می باشد. بنابراین هنگام خرید میلگردهای فولادی با استحکام بالا باید دقت کرد. کارخانه فولاد البرز ایرانیان واقع برندی شناخته شده و پرطرفدار است که در زمینه تولید انواع میلگرد فولادی فعالیت می کند. به دلیل کیفیت بالای مواد اولیه مورد استفاده در تولید این مقاطع فولادی، نمودار قیمت میلگرد فایکو برای متخصصان و خریداران صنعت فولاد از اهمیت بالایی برخوردار است.

نمودار قیمت میلگرد 8، 14 و 16 فایکو

عوامل متعددی بر تغییرات قیمت میلگرد فایکو تاثیر می گذارد. این تغییرات را می توان در سایزهای 8 و 14 و 16 مشاهده کرد که از محبوب ترین سایزهای میلگرد فایکو هستند. به طور کلی افزایش تقاضا منجر به کاهش قیمت و افزایش قیمت دلار منجر به افزایش قیمت میلگرد فایکو می شود. برخی از مهم ترین عواملی که بر قیمت میلگرد فایکو تأثیر می گذارد عبارتند از:

  • افزایش ارزش دلار
  • سقوط بورس
  • تأثیر بودجه اختصاص یافته به بخش ساختمان
  • عوارض اعمال شده بر مواد اولیه محصولات فولادی

علاوه بر این، افزایش تقاضا برای میلگرد فایکو در دوره های زمانی مختلف متفاوت است. در فصول بهار و تابستان و دو تا سه ماه آخر هر سال به دلیل افزایش تقاضا قیمت آهن و میلگرد  فایکو به ازای هر کیلوگرم کاهش می یابد که به نفع خریداران است. بنابراین در هنگام خرید میلگرد فایکو  به تغییرات فصلی توجه ویژه ای داشته باشید.

همچنین از دیگر عوامل تاثیرگذار بر نمودار قیمت میلگرد ایوان غرب می توان به دولت جدید و سیاست های اعمال شده توسط دولت سیزدهم اشاره کرد. خدمات تعیین قیمت و نمایش نمودار قیمت میلگرد فایکو به کارشناسان این حوزه و خریداران این محصول فولادی کمک می کند تا مواد استراتژیک را در بهترین زمان خریداری کنند. برای مشاهده قیمت امروز انواع میلگرد برندها به لیست قیمت مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

نمودار قیمت میلگرد 14 فایکو