آهن آنلاین

نمودار قیمت میلگرد اهواز

نمودار قیمت میلگرد اهواز

برای خرید میلگرد اهواز، باید به بهترین زمان برای خرید این مقطع فولادی، توجه ویژه‌ای داشته باشید. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می‌شود که بدانیم قیمت میلگرد کوثر اهواز تحت تاثیر عوامل مختلفی از قبیل عرضه و تقاضا، قیمت محصولات اولیه، نرخ ارز و ... به طور مدام و لحظه‌ای در حال تغییر است. بنابراین شما حتما باید در زمان خرید، به نمودار قیمت میلگرد اهواز توجه ویژه‌ای داشته باشید.

ما در این صفحه از وب سایت آهن آنلاین، تمامی نوسانات و تغییر قیمت میلگرد اهواز را به صورت نمودارهای مختلف (برای هر سایز یک نمودار)، در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم. به این ترتیب می‌توانید ضمن بررسی این نمودار، تحلیل درست و منطقی آن را انجام داده و در نهایت، بهترین زمان برای خرید میلگرد اهواز را انتخاب کنید.

بررسی نمودار قیمت میلگرد اهواز در سایزهای مختلف

کارخانه کوثر اهواز، میلگردهای آجدار خود را در سایزهای 8 الی 32 و با دو استاندارد A2 (میلگرد سبک) و A3 (میلگرد سنگین) به بازار عرضه می‌کند. قیمت این میلگردها با گذشت زمان و به صورت لحظه‌ای در حال تغییر است. بنابراین نمودار قیمت میلگرد اهواز برای تحلیل درست وضعیت این محصول در بازار، بسیار مهم است.

سایزهای محبوب این میلگرد همان‌طور که می‌دانید، 14، 16 و 18 هستند. ما در این صفحه، آخرین نوسانات قیمت این سایزها را در قالب یک نمودار گرافیکی به شما نشان می‌دهیم. این نمودار حاوی اطلاعاتی از قبیل قیمت میلگرد در روزهای مختلف سال است.

البته شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به صفحه «قیمت میلگرد اهواز» آخرین قیمت و همچنین نمودار قیمت همه سایزهای میلگرد کوثر اهواز را به صورت روزانه مشاهده نمایید.

میلگرد 14 اهواز

میلگرد سایز 14 اهواز از میلگردهای سنگین این شرکت بوده و اهمیت زیادی در حوزه ساختمان‌سازی و سازه‌های بتنی دارد. قیمت این میلگرد با کاهش یا افزایش تقاضا، تغییر می‌کند. به‌عنوان مثال در روزهایی از سال ممکن است تقاضای خرید آن بیشتر شود و در نتیجه، بلافاصله قیمت میلگرد 14 اهواز هم افزایش پیدا می‌کند. همچنین بالا و پایین شدن قیمت ارز هم در نوسان قیمت این مقطع فولادی، بی‌تاثیر نیست.

نمودار زیر، حاکی از افزایش و کاهش قیمت میلگرد 14 اهواز در سال 1402 است. همان‌طورکه مشاهده می‌کنید:

تغییرات قیمت میلگرد 14 اهواز در یکسال اخیر
تغییرات قیمت میلگرد 14 اهواز در یکسال اخیر

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، قیمت میلگرد اهواز از اواسط اردیبهشت 1402، روند تقریبا ثابتی داشته است. با این‌حال در اواخر سال 1401 با کاهش و در اواخر فروردین 1402 با افزایش شدید قیمت به فروش رسیده است.

میلگرد 16 اهواز

میلگرد سایز 16 اهواز که در استاندارد A3 و شاخه 12 متری به فروش می‌رسد هم از دیگر سایزهای محبوب تولید شده توسط کارخانه کوثر اهواز است. این میلگرد هم متاثر از قیمت جهانی فولاد، قیمت ارز، عرضه و ... در طول سال، با نوسانات زیادی در قیمت خود، مواجه می‌شود.

شما همچنین می توانید برای مشاهده نمودار قیمت میلگرد سایر برندها به صفحه نمودار قیمت میلگرد در سایت مراجعه کنید.

میلگرد 18 اهواز

در نهایت، میلگرد سایز 18 کارخانه کوثر اهواز هم مانند دیگر سایزهای این شرکت، در شاخه 12 متری به فروش می‌رسد. شما عزیزان می‌توانید برای خرید این محصول از درب کارخانه اقدام کنید یا به عنوان یک راه حل ساده‌تر، میلگرد سایز 18 و همه سایزهای اهواز را به‌صورت آنلاین از آهن آنلاین خریداری کنید.

همچنین لازم به ذکر است که شما همراهان عزیز می‌توانید تمامی سوالات خود را درباره آخرین نوسانات قیمت میلگرد اهواز، از کارشناسان و مشاورین فروش آهن آنلاین بپرسید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.