آهن آنلاین

نمودار قیمت میلگرد ابرکوه

نمودار قیمت میلگرد ابرکوه

میلگرد ابرکوه یزد، یکی از بهترین انواع محصولات فولادی کشور است که با مبلغ نسبتاً مناسبی در ایران تولید و عرضه می‌شود. این محصول کاربرد زیادی در صنعت ساختمان‌سازی دارد؛ ازاین‌رو مطلع شدن از تغییرات قیمت میلگرد ابرکوه از اهمیت بالایی برخوردار است. نکته مهمی که درمورد این مقطع فولادی وجود دارد این است که محصولات ابر کوه، وزن پایینی دارند؛ پس نسبت به سایر محصولات فولادی کشور ارزان‌تر خواهند بود.

نمودار تغییرات قیمت میلگرد ۱۲ ابرکوه

قیمت میلگرد ۱۲ ابرکوه، در بازار فولاد ایران با نوسانات شدیدی روبرو است. این تغییرات نرخ به‌صورت ماهانه و گاهی اوقات هم به‌صورت روزانه رخ می‌دهند. درحال حاضر نمودار تغییرات بهای فولاد ابرکوه یزد، روند کاهشی داشته و به‌صورت ثابت پیش می‌رود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرخ دقیق مقطع یزد با ما تماس بگیرید.

نمودار نوسانات میلگرد ۱۴ ابرکوه

این محصول قطر بیشتری نسبت به میلگرد ۱۲ دارد؛ به‌همین‌دلیل از ارزش بالاتری برخوردار است. نوسانات نمودار قیمت میلگرد ابرکوه به عواملی مختلفی از جمله بهای جهانی فولاد، نرخ دلار و همچنین شرایط اقتصادی کشور بستگی دارد. درحال‌حاضر نمودار این محصول با نوسانات زیادی درحال رشد است؛ همین موضوع باعث شده تا پیش‌بینی قیمت فولاد کمی سخت شود.

 

 

نمودار تغییرات میلگرد ۱۶ ابرکوه یزد

نمودار قیمت میلگرد فولادی سایز ۱۶، در طی یکسال اخیر با نوسانات چشمگیری همراه بوده است. نوسانات موجود در نرخ مقاطع ۱۶، پیش‌بینی روند نرخ این محصول را کمی دشوار کرده است. با بررسی نمودار نرخ این مقطع می‌توان ادعا کرد که وزن محصول با ارزش آن رابطه مستقیمی دارد. هرچه وزن مقطع موردنظر سنگین‌تر باشد، با هزینه بیشتری فروخته خواهد شد.

سخن پایانی

نرخ اصلی میلگرد و سایر مقاطع فولاد در ایران دائماً در حال تغییر است. بررسی روزانه نمودار قیمت دقیق محصولات فولادی به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا مقاطع مورد نیاز خود را در بهترین زمان ممکن و با هزینه مناسبی تهیه کنند. اگر قصد خرید میلگرد ابرکوه دارید، بهتر است قبل از هر کاری با نرخ دقیق آن مطلع شوید. برای این کار می‌توانید با ما تماس بگیرید یا به‌صورت حضوری مراجعه نمایید.