آهن آنلاین

نمودار قیمت پروفیل ساوه

نمودار قیمت پروفیل ساوه

پروفیل ساوه، یک محصول ساختمانی با تقاضای بالا در صنعت ساختمان توسط کارخانه ساوه با کیفیت بالا تولید می شود. با در نظر گرفتن نمودار قیمت پروفیل ساوه در سال 1401 و همچنین تغییرات قیمت پروفیل ساوه می توان به قیمت های نسبی این محصول رسید. کارخانه لوله و پروفیل ساوه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات فلزی در کشور است که با بیش از 50 سال سابقه توانسته است نیاز کشور و همچنین تقاضای صادرات این محصول را تامین کند. به طور کلی محصولی که در سطح مقطع ثابت و در طول مشخص تولید می شود پروفیل نامیده می شود. در صنعت ساختمان دو نوع پروفیل وجود دارد که کاربرد فراوانی دارد: پروفیل ساختمانی و پروفیل صنعتی.

پروفیل ساوه عمدتاً در صنعت خودروسازی و صنایع نظامی استفاده می شود، در حالی که پروفیل ساختمانی برای تولید در در و پنجره، اسکلت فلزی، سقف سوله، حفاظ تراس و غیره استفاده می شود. نمودار قیمت پروفیل ساوه در سال 1401 مانند سایر محصولات ساختمانی تغییراتی را پشت سر گذاشته است. به طور خلاصه تغییرات قیمت پروفیل آهن ساوه و نوسانات آن به تحریم ها و افزایش قیمت دلار و همچنین کاهش تولید و وابسته است.

نمودار قیمت پروفیل 2، 3 و 4 ساوه

پروفایل ساوه کاربردهای گسترده ای در صنعت ساختمان دارد. این مقطع در ابعاد و اشکال مختلف تولید می شود. در نمودار قیمت پروفیل ساوه 1401 قیمت بر اساس وزن هر شاخه  و با توجه به نوسانات قیمت فلزات و عوامل دیگری مانند: افزایش قیمت دلار یا هزینه های حمل و نقل، قیمت ها تعیین شده است. به نمودار تغییرات قیمت پروفیل آهن ساوه توجه کنید که در بین کارشناسان صنعت به جای اصطلاح پروفیل از آن به قیمت «قوطی» یاد می شود. با مشاهده نمودار نوسانات قیمت پروفیل ساوه می توان دید قابل توجهی در خرید این محصول مهم ساختمانی به دست آورد. سپس بر روی نمودار قیمت پروفیل ساوه برای سال 1401 تمرکز می کنیم و ضخامت های 2، 3 و 4 را که پرکاربردترین اندازه های پروفیل ساوه در بین ابعاد مختلف محصول هستند، بررسی می کنیم.

نمودار قیمت پروفیل 2 ساوه

 

 

نمودار قیمت پروفیل 3 ساوه