آهن آنلاین

نمودار قیمت پروفیل نیکان

نمودار قیمت پروفیل نیکان

در این یادداشت قصد داریم تا اطلاعات مفیدی در مورد نمودار قیمت پروفیل نیکان در سال 1401 یعنی سال جاری در اختیار شما قرار دهیم. چنین نمودارهایی ابزارهای قابل اعتمادی هستند که توسط هر شرکتی برای محصولات مختلف ارائه می شود و نقش مهمی در کمک به کاربران در تصمیم گیری در مورد خرید و فروش دارند.

شرکت صنعتی نیکان پروفیل در سال 1374 اقدام به تولید پروفیل فولادی و برش ورق با ظرفیت 7000 تن تولید پروفیل و 13000 تن خدمات برش ورق نمود. ظرفیت تولید پروفیل شرکت با تاسیس گروه ماشین آلات نیکان در سال 1382 به 8000 تن افزایش یافت و در این سال شرکت خط تولید 3 اینچ پروفیل ساختمانی و مسکونی راه اندازی کرد و خط تولید Z نیز راه اندازی شد. . ایجاد دستگاه های مختلف تولید پروفیل برای رفع نیاز گروه و پاسخگویی به سفارشات مشتریان از دیگر فعالیت های گروه ماشین آلات در سال جاری می باشد.

نمودار قیمت پروفیل 1.5 و 4 نیکان  اصفهان

این مقطع فولادی در شاخه های 6 و 12 متری تولید می شود و هر کدام برای شرایط خاصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. پروفیل 1.5 کوچکترین سایز برای تولید این مقطع فولادی است و پس از آن 2.5، 3 و ... می باشد که در تولیدات شرکت های مختلف قابل مشاهده است.

پروفیل های تولیدی دسته بندی های مختلفی دارد که از نظر ابعاد، اندازه، ضخامت و البته طول شاخه متفاوت است. برای محصولات این شرکت هر کدام به صورت جداگانه تعریف شده و اطلاعات لازم جهت خرید در اختیار کاربران قرار می گیرد.

این مقاطع فولادی از چندین ورق خام مختلف تولید می شوند و هر کدام باید استانداردهای خاصی را در تولید داشته باشند و کاربردهای زیادی مانند در و پنجره ساختمان، تولید شبکه های فلزی و یا استفاده در صنعت خودرو دارند. بنابراین آگاهی از قیمت پروفیل نیکان برای خریداران و مصرف کنندگان این محصول حائز اهمیت است.

نمودار قیمت پروفیل 2 نیکان