آهن آنلاین

نمودار قیمت تیرآهن اصفهان

نمودار قیمت تیرآهن اصفهان

خیلی کم پیش می‌آید که قیمت تیرآهن اصفهان در دو روز متوالی یکسان بماند. به همین دلیل مشتریان باید نرخ این محصولات را به صورت روزانه بررسی کنند تا برآورد هزینه‌هایشان درست باشد. در کنار قیمت روز تیرآهن اصفهان، بررسی روندهای این محصول هم اهمیت بسیاری دارد. برای تحلیل و اطلاع از این روندها، به نمودار قیمت تیرآهن اصفهان نیاز دارید. با استفاده از نمودارهایی که در این ادامه این مقاله قرار می‌دهیم، متوجه می‌شوید که قیمت تیرآهن اصفهان در بازه‌های زمانی مختلف چه نوسان‌هایی را تجربه کرده و وضعیت کنونی نرخ سایزهای مختلف این محصول چگونه است.

نمودار قیمت تیرآهن ۱۴، ۱۶ و ۱۸ تیرآهن اصفهان

تیرآهن‌های ۱۴، ۱۶ و ۱۸ جزو پرفروش‌ترین محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان هستند و بیشترین نوسانات را تجربه می‌کنند. در ادامه نمودار قیمت تیرآهن 14 اصفهان را قرار می‌دهیم تا بتوانید روندهایی که نرخ هرکدام از محصولات طی کرده است را بررسی کنید. اگر به دنبال قیمت روز تیرآهن اصفهان هستید، می‌توانید در صفحه اختصاصی قیمت تیرآهن اصفهان، هزینه محصول مورد نظرتان را بیابید. در این صفحه جدول قیمت سایزهای مختلف تیرآهن‌ اصفهان ثبت شده و به صورت روزانه آپدیت می‌شود.

تیرآهن 14

در این تصویر، قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن را مشاهده می کنید.

 

چرا باید نمودار قیمت تیرآهن اصفهان را بررسی کنید؟

جالب است بدانید که در سال‌های اخیر، پیمانکاران پروژه‌های صنعتی و ساختمانی، تنها متقاضیان تیرآهن اصفهان نبوده‌اند. بعضی از افراد برای سرمایه‌گذاری این محصولات را خریداری می‌کنند و با استفاده از نمودارهای قیمت، تحلیل تکنیکال انجام می‌دهند. البته نرخ‌ها در بازار آهن به عوامل بسیار متنوعی وابسته است؛ به همین دلیل روندها در بسیاری از مواقع غیرقابل پیشبینی هستند. در هر حال، با استفاده از صفحه نمودار قیمت تیرآهن متوجه می‌شوید قیمت محصول مورد نظرتان در بازه‌های مختلف چه روندی را پشت سر گذاشته و احتمالا پیش‌بینی روندهای آینده کوتاه‌مدت برایتان ساده‌تر می‌شود.

عوامل موثر بر نوسان‌های نمودار قیمت تیرآهن در سال ۱۴۰۲

اولین عامل در تعیین قیمت تیرآهن، مشخصات فنی آن است و یکی از مهم‌ترین مشخصات فنی این مقاطع فولادی، وزن محصول است. هرچقدر وزن محصول بیشتر باشد، قیمت آن هم بالاتر خواهد بود. از آنجایی که کارخانه ذوب آهن اصفهان، استانداردهای منحصر به فردی برای خطوط تولید خود در نظر می‌گیرد، وزن محصولاتش تاحدی از تولیدات سایر برندها بیشتر است و به همین دلیل، قیمت بالاتری هم دارد. در مقاله وزن تیرآهن اصفهان، این مسئله را باز کرده‌ایم و جدول وزن انواع تیرآهن‌های این برند در سایزهای مختلف را نیز ارائه داده‌ایم.

سخن پایانی

در این مقاله نمودار قیمت تیرآهن اصفهان در سایزهای مختلف را ارائه دادیم. در سایت آهن آنلاین نیز می‌توانید قیمت روزانه این محصولات را بررسی کنید؛ جالب است بدانید که در جداول قیمت سایت آهن آنلاین، ستونی هم برای نمودار قیمت محصولات وجود دارد تا دسترسی به این روندها برای مشتریان ساده‌تر باشد. بعد از بررسی و تحلیل قیمت و تصمیم برای سفارش، با کارشناسان آهن آنلاین تماس بگیرید. آن‌ها شما فرایند ثبت سفارش و ارسال مرسوله را برایتان توضیح می‌دهند.