آهن آنلاین

کارخانه جهان فولاد غرب

کارخانه جهان فولاد غرب

کارخانه جهان فولاد غرب یکی از تأمین‌کنندگان اصلی محصولات فولادی موردنیاز در مناطق غربی کشور است. این کارخانه در سال 1384 تأسیس شد و سپس در سال 1387 در 35 کیلومتری جاده هرسین به بهره‌برداری رسید. طی کمتر از 20 سال فعالیت، شرکت فولاد کرمانشاه توانسته کیفیت محصولات خود را به سطح قابل‌رقابت با برترین برندهای فولادی کشور برساند و درنهایت، پروانه استاندارد ملی ایران را دریافت کند.

خطوط تولید کارخانه جهان فولاد غرب

در حال حاضر در خطوط تولید این کارخانه از بهترین و به‌روزترین تجهیزات برای تولید محصولات فولادی با کیفیت بالا و به روش نورد گرم استفاده می‌شود. به‌این‌ترتیب، سالانه 300 هزار تن میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی را با بالاترین سطح کیفیت تولید و با بسته‌بندی مناسب به بازار عرضه می‌کند.

 

کارخانه جهان فولاد غرب
کارخانه جهان فولاد غرب

 

محصولات تولیدی کارخانه جهان فولاد غرب

کارخانه فولاد کرمانشاه طی کمتر از 2 دهه فعالیت توانسته به یکی از تولیدکنندگان بزرگ محصولات فولادی در غرب کشور تبدیل شود. این شرکت تنوع محصول مطلوبی دارد و بخش عمده خطوط تولید خود را به تولید نبشی، تیرآهن و ناودانی اختصاص داده است. مهم‌ترین و پرتقاضاترین محصولات کارخانه فولاد غرب شامل موارد زیر هستند: 

میلگرد کرمانشاه

کارخانه میلگرد کرمانشاه محصولات خود را در انواع ساده و آجدار تولید می‌کند. آرماتورهای ساده کرمانشاه طبق استانداردهای روسی با گرید A1 شناخته می‌شوند. این میلگرد طبق استاندارد ملی ایران ISIRI 3132 و در سایزهای مختلف تولید می‌شوند و به دلیل کیفیت بالای خود، کاربرد بالایی در ساخت میلگردهای زیگزاک، بستر، حرارتی و... دارند. میلگردهای آجدار جهان فولاد در گریدهای A2, A3, A4 تولید می‌شوند و جزو پرکاربردترین آرماتورها برای افزایش استحکام سازه‌های بتنی، اجرای فونداسیون و... به شمار می‌آیند.

به دلیل ارتباطات گسترده سیستم حمل‌ونقل جاده‌ای کرمانشاه با سایر شهرها و استان‌های بخش غربی و مرکزی کشور، هزینه حمل‌ونقل و قیمت میلگرد کرمانشاه برای بسیاری از مهندسان و خریداران در این مناطق کاهش می‌یابد. ازاین‌رو، نوسانات روزانه نمودار قیمت این محصول توسط بسیاری از خریداران و تحلیلگران بازار فولاد رصد می‌شود. برای اطلاع روزانه از نوسانات قیمت میلگرد کرمانشاه بر روی لینک کلیک کنید.

تیرآهن جهان فولاد غرب

کارخانه تیرآهن کرمانشاه محصولات خود را در دو نوع تیرآهن IPE (نیم پهن) و تیرآهن IPB (عریض) تولید می‌کند. تیرهای IPE فولاد غرب در سایزهای 80-200 به بازار عرضه می‌شوند و کاربرد گسترده‌ای در ساختمان‌سازی، کارگاه‌های آهنگری و اجرای پروژه‌های عمرانی دارند. تیرآهن‌های عریض یا IPB کارخانه فولاد کرمانشاه در سایزهای IPB100 تا IPB1000 تولید و عرضه می‌شوند و اغلب در برج‌سازی، اسکله‌سازی، سدسازی، ساخت پل و همچنین ساختمان‌سازی کاربرد دارند. ازاین‌رو، قیمت آن‌ها اهمیت بالایی در برآورد بودجه موردنیاز پروژه و همچنین بازار مسکن دارد.

 

خط تولید مقاطع فولادی کارخانه کرمانشاه
خط تولید مقاطع فولادی کارخانه کرمانشاه

 

علاوه بر فاکتورهای مهمی ازجمله نرخ ارز و تورم، بهای مواد اولیه، قسمت سوخت، هزینه‌های حمل‌ونقل و میزان عرضه و تقاضای بازار، عوامل دیگری مانند بودجه سالانه دولت برای اجرای پروژه‌های عمرانی نیز می‌تواند بر افزایش یا کاهش قیمت تیرآهن تأثیر بگذارد. زیرا با تخصیص بخش قابل‌توجهی از حجم تولید کارخانه‌ها به پروژه‌های عمرانی و شهرسازی، عرضه به بازار و تأمین نیاز مصرف‌کنندگان را با چالش روبه‌رو کرده و گرانی در بازار فولاد را به دنبال خواهد داشت. بر روی لینک کلیک کنید تا به صفحه لیست تیرآهن کرمانشاه دسترسی پیدا کنید.

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

برای بهره‌گیری از مشاوره خرید و ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش می‌توانید با شماره تلفن کارخانه میلگرد کرمانشاه که در اینجا آورده‌ایم، ارتباط بگیرید. بااین‌حال، جهت ارتباط مستقیم با مسئولین و واحد فروش کارخانه می‌توانید به دفتر شرکت در تهران مراجعه کنید.

آدرس کارخانه جهان فولاد: کرمانشاه، کیلومتر 35 جاده کرمانشاه – هرسین

آدرس دفتر تهران: پاسداران، نگارستان هفتم، شماره 25

شماره تماس کارشناسان فروش: 45852548-08151

نام کالا قیمت (تومان)
تیرآهن 14 کرمانشاه  12 متری   IPE تهران
3,600,000
محل تحویل : بنگاه تهران
واحد : شاخه
آخرین بروز رسانی : 1403/2/26
نوسانات : +0.0%