آهن آنلاین

آینده‌ی کشور به تولید ورق فولاد زنگ‌نزن توسط شرکت فولاد مبارکه افتخار خواهد کرد

آینده‌ی کشور به تولید ورق فولاد زنگ‌نزن توسط شرکت فولاد مبارکه افتخار خواهد کرد
سرتیترها

محمد یاسر طیب نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان با قدردانی از دست اندرکاران تولید ورق و ورق فولادی ضد زنگ در مجتمع فولاد صبا، گفت: نسل های آینده به این افتخار خواهند کرد که فرزندان این دیار توانسته اند این محصول را به دست آورند. دانش تولید ورق استنلس استیل و رساندن آن به تولید انبوه. این محصول نه تنها دارای ارزش است، بلکه بسیاری از محصولات دیگر تولید شده در شرکت فولاد مبارکه نقش مهمی در صنعت کشور داشته اند و آیندگان تاثیر آن را بر خودکفایی و صنعت کشور قدردانی و بررسی خواهند کرد.

وی افزود: شرکت فولاد مبارکه برای عزت و امید در جامعه برای اعتلای کشور تلاش می کند و مبارزه با مشکلات تولید به هویت کارکنان شرکت فولاد مبارکه تبدیل شده است. در سال گذشته شاهد اتفاقات خوبی در بین جوانان این منطقه در مجتمع فولاد صبا بوده ایم.

محمود محمدی فرشرکی، مدیرعامل مجتمع فولاد صبا نیز گفت: طی سال های 1400 و 1401 رشد محسوسی در تولید مجتمع فولاد صبا داشته است و از نظر کیفی با وجود محدودیت های انرژی، رشد تولید را شاهد بوده ایم. کیفیت محصولات این مجموعه با توجه به بازسازی و سایر اقدامات انجام شده.

وی ادامه داد: یکی دیگر از دستاوردها ثبت کل دستاوردها است که با وجود محدودیت در تولید آهن اسفنجی و محصولات گرم، سال گذشته محصولات جدیدی مانند ورق فولادی ضد زنگ و فولاد برق در مجتمع فولاد صبا تولید شد که دستاورد قابل توجهی است. و مایه مباهات کشور است.

لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم سالن های ورزشی و آمفی تئاتر مجتمع فولاد صبا با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونین شرکت فولاد مبارکه افتتاح شد. همچنین قیمت آهن در بازار به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه و نرخ ارز در حال افزایش است.

دسته بندی ها:
لیست قیمت مرتبط:

دیدگاه شما

مطالب اخیر