آهن آنلاین

ثبت رکورد جدید تولید ماهانه فولاد اکسین خوزستان پس از ۲ سال

ثبت رکورد جدید تولید ماهانه فولاد اکسین خوزستان پس از ۲ سال
سرتیترها

به گزارش دنیای معدن، آقای علی محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، درباره جزئیات ثبت رکورد ماهانه تولید پس از ۲ سال، اظهار داشت: این رکورد با برنامه‌ریزی کارشناسی و تامین مواد اولیه از روزهای پایانی سال گذشته به ثبت رسید.

وی ادامه داد: تولید پایدار ورق‌های فولادی و آمادگی بالای خطوط کارخانه، منجر به تولید ۷۶ هزار و ۳۷۰ تن ورق فولادی در پایان فروردین ماه امسال شد.

محمدی با بیان اینکه این حجم تولید ورق فولادی پس از ۲ سال، مجدداً در فولاد اکسین به‌دست آمده است، افزود: همواره تامین مواد اولیه، اسلب برای فعال بودن خطوط تولید، از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان تصریح کرد: در هفته‌های پایانی سال گذشته، برنامه‌ریزی و پیگیری‌های زیادی برای تامین اسلب انجام شد تا در نتیجه، شکست رکورد تولید ۲ سال اخیر را در پی داشته باشد.

همزمان با سفر رئیس جمهور، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان اعلام کرد که عملیات اجرایی واحد فولادسازی این شرکت آغاز شده است. او افزود: پس از بهره‌برداری این پروژه، تامین مواد اولیه برای خطوط تولید شرکت تأمین خواهد شد.

وی اظهار کرد: این شرکت در زنجیره محصولات فولادی قرار دارد ولی به عنوان یک تولیدکننده محصول با ارزش در خاورمیانه شناخته می‌شود که علاوه بر ارزآوری، وابستگی به خارج از کشور را کاهش داده است.

محمدی با بیان اینکه پنج محصول جدید به سبد تولیدی فولاد اکسین اضافه شده است، گفت: محصولات این شرکت به ۱۸ کشور از سه قاره جهان صادر می‌شود، اما لازم است بازارهای صادراتی جدیدی شناسایی شوند تا بتوانند به ارزآوری بیشتر محصولات تولیدی دست یابند.

فولاد اکسین خوزستان تولیدکننده انواع ورق‌های فولادی عریض و آلیاژی خاص با استحکام بالا است که با استفاده از فناوری‌های خاص صنعت فولاد کشور، نیازهای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و دریایی را تأمین می‌کند.

۴۰ درصد از سهام شرکت فولاد اکسین، به عنوان گروه ملی صنعتی فولاد ایران تعلق دارد که از شرکت‌های زیرمجموعه بانک ملی به دست آمده است. همچنین ۳۰ درصد از سهام این شرکت متعلق به شستا از زیرمجموعه تامین اجتماعی و ۳۰ درصد دیگر از سهام آن به صندوق بازنشستگی کشوری تعلق دارد. در صفحه اصلی سایت آهن آنلاین می‌توانید لیست قیمت را مشاهده کنید.

دسته بندی ها:
لیست قیمت مرتبط:

دیدگاه شما

مطالب اخیر