آهن آنلاین

رکورد شکنی تولید آهن اسفنجی در سال 1401

رکورد شکنی تولید آهن اسفنجی در سال 1401
سرتیترها

در سال ۱۴۰۱، تولید آهن اسفنجی در شرکت صنعت فولاد شادگان به رکوردشکنی رسید. با این حال، به دلیل محدودیت های انرژی از جمله محدودیت در تأمین برق و گاز، تولید در ابتدای سال با مشکل مواجه شد و به مدت ۱۲ روز توقف اضطراری داشت. اما با همت و تلاش همکاران، میزان تولید بالاتری نسبت به سال گذشته به دست آمد و با تولید ”۸۰۷۲۳۵ تن” از رکورد سال گذشته عبور کردیم.

مدیرعامل شرکت، حسین کهزاد، مشکلات اساسی شرکت در سال ۱۴۰۱ را به محدودیت های برق و گاز و نیز کمبود مواد اولیه ارجاع داد. با این وجود، با هماهنگی میان شرکت های صنعتی و شرکت های توزیع برق و گاز، توقفات کمتری نسبت به سال گذشته روی داد و عملکرد قابل قبولی در تولید به دست آمد.

در راستای راهبرد و چشم انداز تولید در سال ۱۴۰۲، شرکت فولاد شادگان برنامه ریزی شده است تا با تأمین نیازهای تعمیراتی سالیانه، میزان تولید ”۷۸۵ هزار تن” را به دست آورد. هرچند برای رکوردشکنی در زمینه آهن اسفنجی برنامه ای تدوین نشده است، اما تمام تلاش شرکت در بهره برداری از واحد فولادسازی صورت خواهد گرفت.

در آخرین بخش مصاحبه، مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان به راهبردهای آینده‌ی شرکت برای توسعه و بهبود عملکرد اشاره کرد. او بیان کرد که برای رسیدن به این هدف، از روش‌های جدید و نوآورانه در زمینه تولید و مدیریت استفاده خواهند کرد. همچنین، تلاش خواهند کرد تا با ایجاد بسترهای لازم برای بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی، در حوزه صادرات نیز فعالیت کنند و نقش برجسته‌ای در توسعه‌ی اقتصاد کشور داشته باشند.

با توجه به این مصاحبه، می‌توان نتیجه گرفت که شرکت صنعت فولاد شادگان با وجود مشکلات انرژی و مواد اولیه در سال ۱۴۰۱، توانست با تلاش و هماهنگی همکاران خود، رکورد تولید آهن اسفنجی را شکسته و عملکرد خوبی در زمینه تولید داشته است. همچنین، این شرکت برای آینده‌ی خود، به روش‌های جدید و نوآورانه تمایل دارد و به دنبال توسعه‌ی فعالیت‌های خود در حوزه صادرات است. قیمت آهن بسته به نوع و کیفیت آن، بازار محلی و جهانی، تولید کننده و عوامل دیگر متغیر است و می‌تواند متفاوت باشد.


 

دسته بندی ها:
لیست قیمت مرتبط:

دیدگاه شما

مطالب اخیر