آهن آنلاین

ادامه اصلاح قیمت در بازار آهن و فولاد

ادامه اصلاح قیمت در بازار آهن و فولاد
سرتیترها

در اکثر زیرگروه های بازار آهن داخلی، قیمت آهن آلات کاهش یافت و تعداد قابل توجهی از مراکز فروش نیز تغییری در قیمت خود ایجاد نکردند و ثابت ماندند.
بازار ارز نوسانات محسوسی را تجربه نکرد و قیمت دلار پس از بازگشت به سطح 51 هزار تومان مجدداً به کانال 50 هزار تومان عقب نشینی کرد و در بازار آزاد با نرخ 50 هزار تومان مبادله شد. در پایان هر دلار 50 هزار و 350 تومان بسته شد.
در ادامه روند اصلاحی نسبی قیمت فولاد در بازار، قیمت میلگرد آجدار در برخی کارخانه ها ثابت اعلام شد و بسیاری دیگر با کاهش 300 تا 500 تومانی همراه شد. قیمت کف میلگرد اژدر همچنان در کانال 23 هزار تومان گزارش شده است.
قیمت تیرآهن نیز در اکثر بنگاه های بزرگ بین 50 تا 200 هزار تومان کاهش یافت و قیمت در برخی کارخانه ها مانند ظفربناب و اهواز ثابت ماند. قیمت انواع ورق نوسان داشت و قیمت ورق سیاه با 500 تا 1000 تومان کاهش قیمت چندین کارخانه ثابت ماند. قیمت سایر انواع ورق گالوانیزه، رنگی، روغنی بدون تغییر اعلام شد.

قیمت روز قوطی آهنی نیز در تمامی کارخانجات از ثبات نسبی برخوردار بود و قیمت انواع لوله از جمله مانیسمان، داربستی، صنعتی و ... ثابت ماند. قیمت نبشی، سپری و انواع ناودانی نیز اکثراً بدون تغییر قیمت عرضه می شد، البته برخی کارخانه ها قیمت های خود را تعدیل کردند.
همانطور که روند نوسانات بازار در بازار آهن نشان می دهد، قیمت آهن پس از تعطیلات همچنان در روند اصلاحی باقی می ماند، اما ادامه این روند تضمینی نیست و ممکن است با سیاست ها و دستورالعمل های جدید قیمت ها دوباره افزایش یابد. اما تا پایان ماه مبارک رمضان احتمال افزایش قیمت وجود ندارد.
 

دسته بندی ها:
لیست قیمت مرتبط:

دیدگاه شما

مطالب اخیر