آهن آنلاین

احصای نیازهای فناورانه و ایده های ارزش آفرین در زنجیره مس

احصای نیازهای فناورانه و ایده های ارزش آفرین در زنجیره مس
سرتیترها

تفاهم نامه همکاری امضا شده بین مدیریت ایمیدرو و مجتمع مس شهربابک، طبق گفته مدیر آموزش و فناوری ایمیدرو، احصا خواهد شد. غلامرضا ملاطاهری با بیان این مطلب گفت: 

با توجه به اهمیت بالای صنعت مس در توسعه فناوری های نوین و ظرفیت های بالای نیروی انسانی کشور برای توسعه بیشتر این صنعت، مذاکراتی با حسین محمودی میمند، مدیر مجتمع مس شهربابک در این زمینه انجام و در نهایت، منجر به انعقاد تفاهم نامه همکاری شد.

وی ادامه داد: این تفاهم نامه همکاری درباره احصای نیازهای فناورانه و ایده های ارزش آفرین در بخش معادن و صنایع معدنی مس که موجب ثبات قیمت مس و همچنین تبادل اطلاعات در زمینه جدیدترین دستاوردهای پژوهشی صنعت مس است.

جزئیات تفاهم نامه همکاری

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با اشاره به جزئیات تفاهم نامه همکاری مذکور تصریح کرد: ایجاد بانک اطلاعاتی پژوهشگران و مدرسان توانمند در بخش معدن و صنایع معدنی و «برقراری ارتباط بین سامانه های آموزشی، پژوهشی، کتابخانه و ایجاد امکان دسترسی به منابع مجاز دو طرف برای ایجاد تبادل اطلاعات»، از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

 

محصولات مس تولید شده در شرکت ملی مس نمایش داده شده است.

 

وی افزود:

 «توسعه ظرفیت های همکاری با دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان و همکاری برای تقویت اکوسیستم نوآوری و فناوری»، «حمایت از پایان نامه های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در راستای نیازهای پژوهشی براساس فرآیندهای مصوب» و «نیازسنجی فناوری های نوین در بخش معدن و صنایع معدنی و برنامه ریزی برای دستیابی به آن در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه»، بخش دیگری از مفاد تفاهم نامه یاد شده است.

بنا به این گزارش، مدیریت تحقیق و توسعه مس شهر بابک به شورای پژوهشی ایمیدرو اضافه شد و امید است در این پروژه اثربخشی مثبتی داشته باشد.

دسته بندی ها:
لیست قیمت مرتبط:

دیدگاه شما

مطالب اخیر