آهن آنلاین

نمودار قیمت ورق گالوانیزه در سال 1401

نمودار قیمت ورق گالوانیزه در سال 1401

ورق گالوانیزه، ورق فولادی است که با «روی» پوشش داده می‌شود. هدف از تولید این محصول، مقاوم کردن ورق فولادی در برابر زنگ‌زدگی است. در ادامه نمودار قیمت ورق گالوانیزه در سال 1401 برای برندهای هفت الماس، تاراز، شهرکرد در ضخامت‌های ۰٫۵ و ۰٫۷ و همچنین نگاه کلی به تغییرات قیمت ورق گالوانیزه کاشان در سال 1401 ارائه شده است.

 

 

زمانی که مقاومت خوردگی سازه اهمیت بسیار زیادی داشته باشد و در اولویت قرار بگیرد، از ورق گالوانیزه استفاده می‌شود؛ چون همان‌طور که گفتیم این ورق فولادی زنگ نمی‌زند و از مقاومت بالایی در شرایط محیطی خورنده برخوردار است. در کنار تمامی این مزیت‌ها هزینه‌ی تولید آن به نسبت ورق‌های استنلس استیل پایین بوده و در نتیجه قیمت این ورق جذابیت بیشتری برای فعالان صنایع مختلف دارد. بیشترین استفاده از این محصول در سقف‌های شیروانی به عنوان پوشش یا حصار دور زمین و ساختمان است. از کاربردهای دیگر نیز می‌توان به صنعت کشاورزی، بیلبوردهای تبلیغاتی، کابینت و غیره اشاره کرد.

تاثیر نوسانات قیمت ورق گالوانیزه در صنایع مختلف

تولید این نوع از ورق نسبت به ورق ضدزنگ، هزینه کمتری دارد؛ در نتیجه مقرون به صرفه بوده و به همین دلیل انتخاب معقول‌تر و بهتری برای اجرای پروژه‌هاست. بنابراین نوسانات قیمت ورق گالوانیزه اهمیت ویژه‌ای برای فعالان صنایع مختلف خواهد داشت.

نمودار نوسانات ورق گالوانیزه 0.3 تا 6 میل

ورق گالوانیزه 0.3 تا 6 میلی متری از بازه‌هایذ ابعادی مهم در نمودار قیمت ورق گالوانیزه محسوب می‌شود. از مهم‌ترین فاکتورها نیز در هنگام خرید ورق گالوانیزه توجه به این است که شما چه نوع ورق گالوانیزه‌ای از چه برندی و با چه ابعادی نیاز دارید. توجه به این موارد است که استفاده از نمودار قیمت را منطقی می‌کند.

نمودار قیمت ورق گالوانیزه 6 متری

ورق گالوانیزه 6 متری به دلیل اهمیتی که برای خریداران و فعالان بازارآهن دارد از نوسان قیمت بالایی برخوردار است. نمودار قیمت ورق گالوانیزه 6 متری بر حسب معیارهای مختلف تعیین کننده نرخ ورق گالوانیزه 6 متری، در اکثر مواقع به صورت روزانه در حال تغییر است. از جمله فاکتورهای تعیین کننده نمودار قیمت روز ورق گالوانیزه 6 متری می‌توان به مواردی از جمله: میزان عرضه و تقاضا، وزن ورق گالوانیزه، کارخانه تولیدکننده آن و قیمت دلار اشاره کرد. 

نمودارهای تغییرات قیمت ورق گالوانیزه در برندهای مختلف

در زیر می‌توانید نمودارهای روند تغییر قیمت ورق گالوانیزه در سال 1401 را برای سه برند مختلف، در دو سایز مشاهده کنید. با استفاده از نمودارهای زیر که روند تغییرات قیمت این محصول را برای حدودا ۱۵ روز اخیر نشان می‌دهد، می‌توانید تحلیل دقیق‌تری از قیمت این محصول داشته باشید؛ البته قبل از آن نمای کلی تغییرات قیمت ورق گالوانیزه سال 1401 برای نوع ۰/۵ کاشان ۱۰۰۰ رول کارخانه نمایش داده شده است.

ورق گالوانیزه ۰٫۵ شهرکرد

ورق گالوانیزه ۰٫۷ شهرکرد

ورق گالوانیزه ۰٫۵ هفت الماس

ورق گالوانیزه ۰٫۷ هفت الماس

ورق گالوانیزه ۰٫۵ تاراز

ورق گالوانیزه ۰٫۷ تاراز

دیدگاه شما

آخرین دیدگاه ها

سلام لطفا راهنمایی بفرمایید برای ساختن یه واحد ویلایی با سازه ال اس اف با یکی از شرکت های مجری قرارداد دارم. خرید ورق گالوانیزه رو این طرف سال انجام بدم یا صبر کنم بعد از تعطیلات؟ آیا با پیش بینی های شما برای نهایی کردن سفارش صبر کنم؟ چه زمانی سفارش بدم خوبه؟

1398/12/9

مطالب اخیر