آهن آنلاین

فاز چهارم مجتمع فولاد ظفر بناب افتتاح شد

فاز چهارم مجتمع فولاد ظفر بناب افتتاح شد

فاز چهارم کارخانه مجتمع فولاد ظفربناب همزمان با ورود به هفته دولت و با حضور وزیر اقتصاد و دارایی و همچنین مسئولین استان آذربایجان شرقی افتتاح شد. 

گفته های مدیرعامل کارخانه ظفربناب راجب تأسیس فازچهارم این مجموعه

مدیرعامل این مجتمع فولادی روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح این طرح، ظرفیت تولید این واحد را در سال ۲۰۰ هزار تن اعلام کرد و گفت: این واحد برای ۳۶۶ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

سعید اسمعیل ظفر، سرمایه کلی ماشین آلات تامین شده برای این واحد را ۲ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: 

محصول تولیدی این واحد شمش بیلت فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی است. امروز با حضور دکتر خاندوزی ۲ واحد صنعتی هم در شهرک صنعتی آخولای تبریز به بهره برداری رسید.

 

کارخانه ظفربناب با تأسیس فاز چهارم خود از اهداف آینده این کارخانه رونمایی کرد

 

مجتمع فولاد ظفر بناب از سال ۱۳۸۶ با تجهیز امکانات زیربنایی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه تولید میلگرد در سایزهای مختلف و تکیه بر دانش داخلی و تکنولوژی روز دنیا در زمینی به مساحت ۳۰۰ هزار متر مربع به بهره برداری رسید . همچنین نرخ کالاهای این کارخانه به مناسب افتتاح فاز چهارم آن تا حدودی کاهش یافت به طور مثال قیمت میلگرد بناب تا حد زیادی کاهش داشته است.

در راستای تکمیل سبد کالای خود در سال ۱۳۹۵ در زمینی به مساحت ۱۵۰ هزار مترمربع اقدام به احداث فاز سوم خط تولید تیرآهن نبشی و ناودانی با ظرفیت تولید اسمی ۲۰۰ هزار تن در سال کرد که در سال ۱۳۹۷ به بهره برداریرسید و فاز ۴ کارخانه تحت عنوان تعاونی سپند صنعت کاوه ظفر بناب در جهت تامین مواد اولیه خطوط تولیدی نورد کارخانه در برنامه کاری این مجتمع قرار گرفت.

بخشی دیگر از اهداف این کارخانه تأسیس خطوط تولیدی ورق‌های رنگی و کناف است. همچنین کارخانه ظفربناب قصد دارد تا در جهت حمل ترکیبی جاده‌ای و ریلی نیز فعالیت‌های بین‌المللی خود را شروع کند.

دسته بندی ها:
لیست قیمت مرتبط:

دیدگاه شما

مطالب اخیر