آهن آنلاین
مقایسه قیمت آهن در بازارهای جهانی: مروری بر نمودارهای قیمت آهن
مجموعه آهن آلات آهن آنلاین در این مقاله به بررسی مقایسه قیمت آهن در بازارهای جهانی پرداخته است، در این مقاله همراه ما باشید.مجموعه آهن آلات آهن آنلاین در این مقاله به بررسی مقایسه قیمت آهن در بازارهای جهانی پرداخته است، در این مقاله همراه ما باشید.
1 روز پیش
ثبات نرخ میلگرد در اولین روز سال جدید
در نخستین روز سال جدید، نرخ میلگرد با ثبات بود. با شرح این خبر همراه ما باشید.در نخستین روز سال جدید، نرخ میلگرد با ثبات بود. با شرح این خبر همراه ما باشید.
2 روز پیش
صادرات ۲ میلیون تن محصول فولادی از خوزستان
شرکت فولاد خوزستان برای صادرات ۲ میلیون تن محصول نیمه‌نهایی به بازار‌های خارجی در سال ۱۴۰۲ هدفگذاری کرده است. با شرح این خبر همراه ما باشید.شرکت فولاد خوزستان برای صادرات ۲ میلیون تن محصول نیمه‌نهایی به بازار‌های خارجی در سال ۱۴۰۲ هدفگذاری کرده است. با شرح این خبر همراه ما باشید.
3 روز پیش
تحلیل قیمت آهن: عوامل موثر بر بازار و فرصت های سرمایه گذاران
مجموعه آهن آنلاین در این مقاله به بررسی عوامل موثر بر بازار آهن و فرصت های سرمایه گذاری پرداخته است.مجموعه آهن آنلاین در این مقاله به بررسی عوامل موثر بر بازار آهن و فرصت های سرمایه گذاری پرداخته است.
3 روز پیش
گذری بر صنعت فولاد در سال گذشته
در این خبر شرحی از تغییرات صنعت فولاد در سال گذشته را مرور میکنیم. با ما همراه باشید.در این خبر شرحی از تغییرات صنعت فولاد در سال گذشته را مرور میکنیم. با ما همراه باشید.
8 روز پیش
پیش بینی قیمت پروفیل در سال 1402
پیش بینی قیمت پروفیل برای فروشندگان و فعالان حوزه عمران و ساخت و ساز، امری مهم محسوب می شود که برای تعیین بهترین زمان خرید و فروش کمک بسیاری، به آن ها می نماید.پیش بینی قیمت پروفیل برای فروشندگان و فعالان حوزه عمران و ساخت و ساز، امری مهم محسوب می شود که برای تعیین بهترین زمان خرید و فروش کمک بسیاری، به آن ها می نماید.
9 روز پیش
برنامه های آتی فولاد خراسان
مدیرعامل کارخانه فولاد خراسان از برنامه های آتی این مجموعه خبر داد. با شرح این خبر همراه ما باشید.مدیرعامل کارخانه فولاد خراسان از برنامه های آتی این مجموعه خبر داد. با شرح این خبر همراه ما باشید.
9 روز پیش
عبور از رکورد تولید ۱۰ میلیون تن فولاد خام توسط فولاد مبارکه
کارخانه فولاد مبارکه از رکورد تولید فولاد خام عبور کرد. با شرح این خبر همراه ما باشید.کارخانه فولاد مبارکه از رکورد تولید فولاد خام عبور کرد. با شرح این خبر همراه ما باشید.
10 روز پیش
رشد تولید محصولات فولادی در یازده ماهه سال جاری
تولید محصولات فولادی در ماه های اخیر افزایش مستمری داشته است. با شرح این خبر همراه ما باشید.تولید محصولات فولادی در ماه های اخیر افزایش مستمری داشته است. با شرح این خبر همراه ما باشید.
10 روز پیش
حمایت گروه فولاد هرمزگان از رشد صنعت استان
فولاد هرمزگان به‌عنوان یکی از سهام‌داران عمده صندوق فناوری استان هرمزگان، بدون محدودیت از فعالیت‌های دانش‌بنیان در این استان حمایت خواهد کرد.فولاد هرمزگان به‌عنوان یکی از سهام‌داران عمده صندوق فناوری استان هرمزگان، بدون محدودیت از فعالیت‌های دانش‌بنیان در این استان حمایت خواهد کرد.
11 روز پیش
پایان روند کاهشی صادرات فولاد ایران در سال جاری
بنا به گزارش آماری انجمن فولاد ایران، مجموع صادرات فولاد ایران در ۱۱ ماهه سال جاری، ۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تن بوده است.بنا به گزارش آماری انجمن فولاد ایران، مجموع صادرات فولاد ایران در ۱۱ ماهه سال جاری، ۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تن بوده است.
11 روز پیش
تحلیل بنیادی فولاد / نرخ گذاری دستوری بر فولاد
با تحلیل بنیادی فولاد و بررسی اثر نرخ گذاری دستوری بر آن، همراه ما باشید.با تحلیل بنیادی فولاد و بررسی اثر نرخ گذاری دستوری بر آن، همراه ما باشید.
13 روز پیش
قیمت آهن کیلویی به چه معیارهایی وابسته است؟
قیمت آهن کیلویی، روزانه تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گرفته و نوسان می کند. برای بررسی قیمت هر کیلو آهن امروز، در سایت آهن آنلاین با ما همراه باشید.قیمت آهن کیلویی: عوامل مختلفی بر قیمت آهن کیلویی امروز تاثیر می گذارد و موجب نوسانش می شود. برای بررسی قیمت هر کیلو آهن امروز، اینجا کلیک کنید.
13 روز پیش
بررسی تطبیقی خواص مکانیکی میلگردهای بافق، ابرکوه و راد همدان
به دلیل اهمیت زیاد خواص مکانیکی میلگرد برندها مختلف، در این مقاله به بررسی تطبیقی خواص مکانیکی میلگردهای بافق، ابرکوه و راد همدان پرداخته‌ایم.به دلیل اهمیت زیاد خواص مکانیکی میلگرد برندها مختلف، در این مقاله به بررسی تطبیقی خواص مکانیکی میلگردهای بافق، ابرکوه و راد همدان پرداخته‌ایم.
13 روز پیش
اهمیت کنترل کیفیت در تولید آهن
کنترل کیفیت یک بخش حیاتی در تولید فولاد است، زیرا تضمین می کند که فولاد مطابق با استانداردهای لازم و مطابق با مشخصات لازم است.کنترل کیفیت یک بخش حیاتی در تولید فولاد است، زیرا تضمین می کند که فولاد مطابق با استانداردهای لازم و مطابق با مشخصات لازم است.
14 روز پیش