آهن آنلاین
مهرداد عسگری

مهرداد عسگری

(کارشناس فروش لوله و اتصالات)

راه های ارتباطی

درباره من

خانه‌ی فرهنگ شوروی، در جریانِ سفرِ صادق هدایت به تاشکند، پایتختِ ازبکستان در آذرماه ۱۳۲۴، از او می‌خواهد تا شرح‌حالی را به قلم خودش بنویسد. هدایت هم انگار که تحتِ نوعی فشار و محذوریت قرار گرفته باشد، در معرفیِ خودش و در بخشی از آن می‌نویسد: «من همان‌قدر از شرح‌حال خودم رم می‌کنم که در مقابل تبلیغات آمریکایی‌مابانه. آیا دانستن تاریخ تولدم به درد چه کسی می‌خورد؟ اگر برای استخراج زایچه‌ام است، این مطلب فقط باید طرف توجه خودم باشد گر چه از شما چه پنهان، بارها از منجمین مشورت کرده‌ام اما پیش‌بینی آن‌ها هیچ‌وقت حقیقت نداشته. اگر برای علاقه‌ی خوانندگان است باید اول مراجعه به آرای عمومی آن‌ها کرد چون اگر خودم پیش‌دستی بکنم مثل این است که برای جزئیات احمقانه‌ی زندگیم قدر و قیمتی قائل شده باشم. به علاوه خیلی از جزئیات است که همیشه انسان سعی می‌کند از دریچه‌ی چشم دیگران خودش را قضاوت بکند و از این جهت مراجعه به عقیده‌ی خود آن‌ها مناسب‌تر خواهد بود. مثلا اندازه‌ی اندامم را خیاطی که برایم لباس دوخته بهتر می‌داند و پینه‌دوز سرگذر هم بهتر می‌داند که کفش من از کدام طرف ساییده می‌شود. این توضیحات همیشه مرا به یاد بازار چارپایان می‌اندازد که یابوی پیری را در معرض فروش می‌گذارند و برای جلب مشتری به صدای بلند، جزئیاتی از سن و خصایل و عیوبش نقل می‌کنند..." حالا این وسط نه من صادق هدایتم و نه به بزرگیِ او، و نه هدایت هیچ‌وقت توی طول زندگیِ کوتاهش، آهن‌فروشی کرده. فقط خواستم این نکته را از نوشته‌اش استخراج کنم، که از نظرم معرفی‌نامه‌ی هرکس را باید از زبانِ مخاطبینِ او جست. و در این موردِ خاص در آهن‌آنلاین، بهترین کار از نظرم، توجه به میزانِ رضایتِ مشتریانِ هر کارشناس، از اوست. حالا این وسط دانستنِ علایق و سلایقِ کارشناس مورد نظر هم می‌تواند توی ارتباط‌گیریِ زودتر با او، کمک‌کننده باشد؛ انکار نمی‌کنم. برای این مهم همین بس که بگویم مهندسی مکانیک جامدات خوانده‌ام، علاقه و اولویت اولم ادبیات است، و کار بازرگانی را حدود چهار سال است که به مددِ آهن‌آنلاین شروع و تجربه کرده‌ام. درست است که هیچ‌کدامِ این‌ها با هم نمی‌خوانند، ولی این را باید از استعدادِ خاصِ آهن‌آنلاین، در گردِهم آوردنِ آدم‌هایی با خلقیات و سلایقِ متنوع، چه در لباسِ پرسنلِ خودش و چه در لباسِ مشتریانش، دانست.

کالاهای تخصصی
سایر کالاها
کارشناسان مرتبط

تجربه تان در تماس با کارشناس چطور بود؟!

با به اشتراک گذاشتن تجربیات و نظراتتان ، ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید.

آخرین دیدگاه ها

سلام محبت میکنید هر متر لوله گالوانیزه ۳ اینچ چند کیلو هست و همین طور لوله داربستی؟

1397/10/8

سلام و وقت بخیر وزن لوله ها به صورت حدودی‌ و وابسته به ضخامتِ لوله ها است. به عنوان مثال هر شاخه ۶ متری لوله گالوانیزه ۳ اینچ با ضخامت ۲ میل حدود ۲۷٫۴ کیلوگرم، با ضخامت ۲٫۵ میل حدود ۳۴٫۳ کیلوگرم و با ضخامت ۳ میل حدود ۴۱ کیلوگرم است. وزن هر شاخه ۶ متری لوله داربست با ضخامت ۲ میل حدود ۱۴ کیلوگرم، با ضخامت ۲٫۵ میل حدود ۱۷٫۳ کیلوگرم و با ضخامت ۳ میل حدود ۲۱ کیلوگرم است. برای محاسبه وزن لوله ها می توان از فرمول زیر استفاده نمود: وزن حدودی هر شاخه ۶ متری لوله سیاه برحسب کیلوگرم: ۱۰۰۰/(قطر خارجی لوله برحسب میلی‌متر*ضخامت لوله*۱۴۷) برای محاسبه ی وزن لوله گالوانیزه، وزن به دست آمده در فرمولِ بالا به علاوه‌ی ۵ درصد می‌شود. جدول معادل سایز لوله ها به اینچ و میلی‌متر را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید: https://ahanonline.com/wp-content/uploads/2018/12/vazn-lole-min.jpg

1397/10/8

سلام. مطهری هستم از شرکت آرین شیمی، گروه صنعتی آرین سعید. خیلی خیلی هم ممنونم از شما جناب عسگری بابت همکاریتون بنده رضایت کامل دارم از همکاری با شما و مجموعه آهن آنلاین. پیروز و سربلند باشید.

1398/2/23

خیلی ممنونم از لطف بیکران شما و باعث سربلندی ماست.

1398/2/23

سلام. ممنونم از لطف بیکران شما و باعث سربلندی ماست.

1398/2/23

اقای عسگری کارشناس بسیار خوش برخورد صبور و مودب هستند و پیگیری ایشون باعث اعتماد بیشتر شرکت ما به مجموعه شما شد. حتی ایشون درخواست کالاهایی که برای گروهشون نیست هم پیگیری میکنن برای ما و ازشون سپاسگذارم

1398/3/21

ممنونم از لطفتون. همکاری با شما باعث افتخاره و امیدوارم لایق محبت های شما باشم.

1398/3/21

با سلام ایا شما پیچ متری هم کار میکنید؟؟

1398/4/18

سلام. بله انواع پیچ ها با انواع ابعاد و گریدها، طبق درخواست شما، تولید و عرضه می شن.

1398/4/18

سلام. شما شیرآلات فاراب هم کار می کنید؟

1398/7/20

سلام. بله، کلیه ی شیرآلات موجود در بازار چه ایرانی و چه وارداتی، در آهن آنلاین عرضه می شن.

1398/7/20

ممنونم از همکاری شما و تیم خوبتون

1398/7/21

قربان شما جناب چهرازی و ما هم خوشحالیم از همکاری با شما.

1398/7/21

شما اتصالات فشارقوی هم کار میکنید؟؟؟

1398/8/22

بله. اتصالات فشارقوی 3000 پوند

1398/8/22

تشکر میکنم از شما و تیم خوبتون و راهنمایی های همیشگیتون.

1398/8/23

لطف شماست. بزرگوارید

1398/8/23

ببخشید.ما از جای دیگه پیچ و مهره تهیه کردیم به اسم خشکه.حتا روش حک هم شده بود.اما وقتی پلیتها نصب شدن همون موقع سر بعضی پیچها پرید.چه تضمینی هست برای پیچ های شما.چون تماس گرفتم گفتین پیچ خشکه هم کار میکنید.

1398/8/23

سلام. وقت بخیر. پیچ های خشکه گریدهای مختلفی دارند برای فشارهای کاری مختلف. از جمله 8-8، 10-9 و ... . یعنی پیچ های 8-8 هم اگر فشار وارده بهشون از حدودش تجاوز کنه، قطعن دچار شکست می شن. نکته ی دوم کیفیت پیچ ها هست. پیچ های خشکه برندهای مختلف ایرانی، چینی و تایوانی دارند. برای حل این مشکل هم بسته به مقدار مورد نیازتون، می تونین کالا رو به شرط آنالیز شیمیایی و مکانیکی تهیه کنین از ما. یا این که قبل از تهیه ی کل کالا، نمونه براتون ارسال کنیم.

1398/8/23

آقای عسگری بابت پیگیری هاتون متشکرم

1398/8/28

سلام. خواهش می کنم. انجام وظیفه ست.

1398/8/28

سلام. من قیمت لوله ها رو دیدم توی سایتتون. قیمت بر حسب شاخه میخوام

1398/10/30

سلام. برای اخذ قیمت به صورت شاخه ای، با من تماس بگیرین.

1398/10/30

سلام شرایط خرید ازتون چطوره؟ باید حضوری بیایم؟

1398/10/30

سلام. حضوری اگر تشریف بیارین که باعث سربلندی ماست. اگر مایل باشین می تونین غیرحضوری هم خرید بفرمایین. راه های تماس با من بالای صفحه و زیر عکسم درج شده.

1398/10/30
گفتگو با کارشناس (02154712 داخلی 656)