محمد خلیل نژاد

(کارشناس فروش پروفیل)

محمد خلیل نژاد هستم، متولد دامغان «شهر پسته» علاقه خاصی به موسیقی و شعر و ادب دارم و در تمام طول زندگیم حتی لحظه‌ای ازشون دست نکشیدم. در دوره‌ی دانشجویی علاوه بر تحصیل در رشته مهندسی مکانیک، به فعالیت و کار در زمینه‌ی فروش مشغول شدم. دانشگاه صنعتی شاهرود نقطه عطف تجربیات شغلی من بود و باعث شد در بازار خرید و فروش خودم را نشون بدم و سطح ارتباطاتم را به حد قابل توجهی برسونم. بعد از دوره‌ی دانشجویی، تصمیم گرفتم کاملا مستقل بشم و به خاطر بستر فراهم‌تر پایتخت شهرمو ترک کردم... بعد از مدت کوتاهی در آذر ۹۷ با مجموعه‌ی بزرگ آهن‌آنلاین آشنا شدم و فروش تخصصی در حوزه آهن‌آلات را به‌طور جدی شروع کردم. اگر برای خرید انواع پروفیل‌های ساختمانی یا صنعتی و همینطور خدماتی مثل گالوانیزه یا سفارش‌گذاری پروفیل زد در ابعاد خاص نیاز به راهنمایی داشتید، باعث افتخارمونه که ما را انتخاب کنید.

بیشتر
محمد خلیل نژاد

تجربه تان در تماس با کارشناس چطور بود؟!

با به اشتراک گذاشتن تجربیات و نظراتتان ، ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید.

آخرین دیدگاه ها

هاش اسپانیا هم دارید؟

13 آذر 1398

بله هاش وارداتی اسپانیا هم موجود است. برای اطلاع از قیمت با داخلی 831 تماس بگیرید

17 آذر 1398

سلام آقای خلیل نژاد برآورد قیمت پروفیل تا یکی دو هفته دیگه چطوره چند ماهه که می خوام سقف خونه رو با حلب بپوشونم و میزان پولم برای خرید قوطی و حلب با قیمت قوطی کیلویی ۱۸۰۰۰ یا ۱۹۰۰۰ و حلب با میانگین متری ۱۳۰۰۰۰۰ تومن جواب می ده . امیدی هست یا نه . با احترام روشن ضمیر مازندران ساری

21 آبان 1399

سلام و عرض ادب جناب مهندس روشن ضمیر همونطور که در تماس تلفنی که باهم داشتیم خدمتتون توضیح دادم، کاهش قیمت پروفیل در روزهای آتی تنها وابسته به دلار نخواهد بود و موجودی مواد اولیه کارخونه ها از جمله ورق 2 میل هم در قیمت تاثیر خواهند گذاشت. این مورد هم مدنظر داشته باشید که عموما تغییرات کاهشی قیمت ها با سرعت کمترینسبت به افزایش قیمت ها اعمال خواهند شد.

21 آبان 1399