آهن آنلاین

نمودار قیمت ناودانی در سال 1401

نمودار قیمت ناودانی در سال 1401

نوعی از پروفیل باز که در جنس، وزن و ظاهرهای متفاوتی تولید می‌شود و کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد، ناودانی می‌گویند. این پروفیل بیشتر در سازه‌هایی استفاده می‌شود که لازم نیست بار زیادی را تحمل کنند. در این صفحه نمودار تغییرات قیمت ناودانی در سال 1401 برای دو برند ناب تبریز و شکفته در دو سایز ۱۰ و ۱۲ ارائه شده است.
ناودانی از نظر ظاهر شبیه به U انگلیسی است و به دو نوع ساده و مشبک تقسیم می‌شود؛ معمولا از نوع ساده در ساخت پل‌های باربر و از نوع مشبک در تولید سازه‌های سبک مثل قفسه‌های فولادی استفاده می‌کنند. البته این محصول از نظر جنس نیز انواع مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به فولادی و آلومینیوم اشاره کرد. ناودانی آلومینیوم، از نظر وزنی، سبک‌تر است همچنین شکل‌پذیری و مقاومت بالایی دارد که اساس و پایه نمای ساختمان را تشکیل می‌دهد.

تاثیر نوسانات قیمت ناودانی در صنعت ساختمان‌سازی

اگر مصرف کننده این مقطع هستید، باید بتوانید کاربردهای آن را به خوبی تشخیص دهید تا در آینده به دلیل انتخاب نامناسب دچار مشکل نشوید. ناودانی از جمله پروفیل‌هایی است با توجه به خصوصیات متفاوت هر نوع از آن، در صنایع مختلف کاربردهای وسیعی دارد ولی اصلی‌ترین کاربرد آن در صنعت ساختمان‌سازی، به منظور ساخت پایه و قاب، چارچوب در و پنجره‌ها یا نمای ساختمان است. با توجه به گستردگی کاربرد این پروفیل، می‌توان حدس زد که قیمت ناودانی اهمیت به‌سزایی برای طراحان ساختمان دارد.

نمودارهای تغییرات قیمت ناودانی در برندهای مختلف

در ادامه می‌توانید نمودارهای روند تغییر قیمت ناودانی در سال 1401 را برای دو برند مختلف، مشاهده کنید. این نمودارها مسیر تغییرات قیمت این پروفیل را در حدود ۱۵ روز اخیر نمایش می‌دهد؛ از این نمودارها استفاده کرده تا بتوانید هزینه‌های پروژه‌های خود را بهتر تحلیل و بررسی کنید. البته قبل از تغییرا قیمت ناودانی ۱۰ ناب ۶ متری تبریز را به عنوان یک نمونه پرکاربرد ناودانی 1401 را خواهید دید.

ناودانی ۱۰ ناب تبریز ۶ متری کارخانه

ناودانی ۱۲ شکفته ۶ متری تهران

دیدگاه شما

مطالب اخیر