آهن آنلاین

نمودار قیمت نبشی در سال 1401

نمودار قیمت نبشی در سال 1401

نبشی یکی از پرکاربردترین انواع پروفیل است که در بسیاری از صنایع از جمله خودروسازی و ماشین‌آلات صنعتی استفاده می‌شود. اما مهم‌ترین و بیشترین کاربرد آن در ساختمان‌سازی می‌باشد. این محصول فولادی اهمیت بسیار زیادی در تقویت بخش‌های مختلف سازه و افزایش تحمل آن در برابر فشارهای وارده دارد. در این صفحه نمودار قیمت نبشی در سال 1401 برای دو برند آریان فولاد و شکفته مشهد در سایزهای هشت و سه ارائه شده است. 
نبشی در بازار به دو صورت بال مساوی یا (V) و بال نامساوی یا (L) عرضه می‌شود. هرکدام از انواع این پروفیل خصوصیات مختلفی دارند که خود کاربردهای متنوعی را شامل می‌شود. البته لازم به ذکر است که با گالوانیزه کردن نبشی، گستردگی کاربردهای آن افزایش می‌یابد.


تاثیر تغییرات قیمت نبشی در سازه

همان‌طور که اشاره کردیم نبشی باعث افزایش تحمل سازه در برابر فشار و تنش‌های وارد بر آن می‌شود؛ در نتیجه افزایش عمر سازه را هم به دنبال خواهد داشت. این پروفیل در سازه‌های مختلف از سنگین‌ترین تا سبک‌ترین نوع آن کاربرد دارد؛ در سازه‌های سبک قیمت نبشی تاثیر چشم‌گیری در هزینه ساخت و بودجه کل خواهد داشت.

 

 

نمودار تغییرات قیمت نبشی برای برندهای مختلف

در ادامه این صفحه می‌توانید نمودارهای رفتار تغییر قیمت نبشی در سال 1401 را برای دو برند مختلف مشاهده کنید. با استفاده از نمودارهای زیر که روند تغییرات قیمت این محصول را برای حدودا ۱۵ روز اخیر نشان می‌دهد، می‌توانید با بررسی آن‌ها تصمیم‌گیری بهتری در هزینه‌های پروژه خود داشته باشید. البته قبل از آن، نمودار تغییرات قیمت نبشی ۸*۸۰*۸۰ آریان فولاد ۶ متری بنگاه تهران در سال 1401 نمایش داده می‌شود.

نبشی آریان فولاد ۸*۸۰*۸۰ ۶ متری بنگاه تهران با ضخامت ۸

 


نبشی شکفته ۳*۳۰*۳۰ ۶ متری بنگاه تهران با ضخامت ۳

 

دیدگاه شما

مطالب اخیر