نمودار قیمت ورق گالوانیزه در سال ۹۸ و ۹۹

نمودار قیمت ورق گالوانیزه در سال ۹۸ و ۹۹

ورق گالوانیزه، ورق فولادی است که با «روی» پوشش داده می‌شود. هدف از تولید این محصول، مقاوم کردن ورق فولادی در برابر زنگ‌زدگی است. در ادامه نمودار قیمت ورق گالوانیزه در سال ۹۹ برای برندهای هفت الماس، تاراز، شهرکرد در ضخامت‌های ۰٫۵ و ۰٫۷ و همچنین نگاه کلی به تغییرات قیمت ورق گالوانیزه کاشان از سال ۹۸ تا ۹۹ ارائه شده است.


زمانی که مقاومت خوردگی سازه اهمیت بسیار زیادی داشته باشد و در اولویت قرار بگیرد، از ورق گالوانیزه استفاده می‌شود؛ چون همان‌طور که گفتیم این ورق فولادی زنگ نمی‌زند و از مقاومت بالایی در شرایط محیطی خورنده برخوردار است. در کنار تمامی این مزیت‌ها هزینه‌ی تولید آن به نسبت ورق‌های استنلس استیل پایین بوده و در نتیجه قیمت این ورق جذابیت بیشتری برای فعالان صنایع مختلف دارد. بیشترین استفاده از این محصول در سقف‌های شیروانی به عنوان پوشش یا حصار دور زمین و ساختمان است. از کاربردهای دیگر نیز می‌توان به صنعت کشاورزی، بیلبوردهای تبلیغاتی، کابینت و غیره اشاره کرد.

تاثیر نوسانات قیمت ورق گالوانیزه در صنایع مختلف

تولید این نوع از ورق نسبت به ورق ضدزنگ، هزینه کمتری دارد؛ در نتیجه مقرون به صرفه بوده و به همین دلیل انتخاب معقول‌تر و بهتری برای اجرای پروژه‌هاست. بنابراین نوسانات قیمت ورق گالوانیزه اهمیت ویژه‌ای برای فعالان صنایع مختلف خواهد داشت.

نمودارهای تغییرات قیمت ورق گالوانیزه در برندهای مختلف

در زیر می‌توانید نمودارهای روند تغییر قیمت ورق گالوانیزه در سال ۹۹ را برای سه برند مختلف، در دو سایز مشاهده کنید. با استفاده از نمودارهای زیر که روند تغییرات قیمت این محصول را برای حدودا ۱۵ روز اخیر نشان می‌دهد، می‌توانید تحلیل دقیق‌تری از قیمت این محصول داشته باشید؛ البته قبل از آن نمای کلی تغییرات قیمت ورق گالوانیزه سال ۹۸ تا ۹۹ برای نوع ۰/۵ کاشان ۱۰۰۰ رول کارخانه نمایش داده شده است.

 

نمودار تغییرات قیمت ورق گالوانیزه سال 98 و 99

 

ورق گالوانیزه ۰٫۵ شهرکرد

[viewChart id="3549"]

ورق گالوانیزه ۰٫۷ شهرکرد

[viewChart id="3548"]

ورق گالوانیزه ۰٫۵ هفت الماس

[viewChart id="1635"]

ورق گالوانیزه ۰٫۷ هفت الماس

[viewChart id="1761"]

ورق گالوانیزه ۰٫۵ تاراز

[viewChart id="5887"]

ورق گالوانیزه ۰٫۷ تاراز

[viewChart id="5974"]

دیدگاه شما

آخرین دیدگاه ها

سلام لطفا راهنمایی بفرمایید برای ساختن یه واحد ویلایی با سازه ال اس اف با یکی از شرکت های مجری قرارداد دارم. خرید ورق گالوانیزه رو این طرف سال انجام بدم یا صبر کنم بعد از تعطیلات؟ آیا با پیش بینی های شما برای نهایی کردن سفارش صبر کنم؟ چه زمانی سفارش بدم خوبه؟

09 اسفند 1398