همکاری جدید و منحصر به فرد شرکت کالوپ و آهن آنلاین برای اولین بار در ایران

همکاری جدید و منحصر به فرد شرکت کالوپ ( تولید کننده لوله نفت،گاز، آب و مقاطع سازه های فولادی ) و آهن آنلاین برای اولین بار در ایران:

 

aNew-Picture-1

 

مصرف کننده گرامی

با توجه به قراداد همکاری جدید و منحصر به فرد شرکت کالوپ و آهن آنلاین ، فقط از این مجموعه می توانید با قیمت باور نکردنی و آنلاین کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

درباره کالوپ :

لوله های فولادی کالوپ

لوله های ERW با قطر ۶ الی ۱۶ اینچ و ضخامت از ۴ تا ۱۲٫۷ میلیمتر – مورد استفاده در انتقال نفت ، گاز و صنایع پتروشیمی با بالاترین کیفیت و آخرین تکنولوژی در بکارگیری تجهیزات واستفاده از پرسنل مجرب بر اساس استاندارد های API 5L PSL2 و ISP و نیز IGS با گریدهای مختلف فولاد ( مطابق با در خواست مصرف کننده) تا گرید X70 می باشد.

خط تولید لوله فولادی به روش اسپیرال

دو خط تولید لوله فولادی به روش اسپیرال با فر آیند جوشکاری زیر پودری( بصورت اتوماتیک) قابلیت تولید از قطر ۱۴ اینچ(۳۵۰ میلی متر) تا ۳۲ اینچ (۸۱۰ میلیمتر) و ضخامت ۴ الی ۱۰ میلیمتر با گریدهای مختلف فولاد ( مطابق با در خواست مصرف کننده) و همچنین با توجه به برخورداری این مجموعه از کلیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز در فر آیند کنترل کیفیت ، توانمندی تولید مطابق با استاندارد های معتبر مانند ASTM ، AWWA C-200 ، و DIN را دارا می باشد.

مقاطع سازه های فولادی

مقاطع ساختمانی توخالی HSS نوعی پروفیل فلزی با سطح مقطع توخالی است. واژه H.S.S مقطع بسته‌ای (تیوبلار) است که به شیوه نورد سرد (کلد فرم) تولید شده. این مقاطع در فرم های مربع، مستطیل و دایروی تولید می‌شوند. و استاندارد برتر تولید این مقاطع ASTM A500 و DIN-EN10219 میباشند از این دو استاندارد می تواند به عنوان گواهی برای تولید مقاطع HSS استفاده کرد.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *